Головна / Звіт директора / Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ 2020 року

Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ 2020 року

Особливе місце у формуванні та розвитку особистісних якостей здобувачів освіти відіграє методична комісія класних керівників, де педагогічні працівники обмінюються практичним досвідом роботи, знайомляться із інноваційними технологіями виховання, що дало змогу активізувати виховну роботу в навчальних групах та у позаурочний час. Тема, над якою працює методична комісія, «Виховання учнівської молоді на основі формування загальнокультурних компетентностей».

Важливою умовою успішного навчання та оволодіння професією є прищеплення любові до книжки та підняття читацького інтересу. Бібліотека надає постійно допомогу у проведені предметних тижнів, політичних інформацій та інших виховних заходів. Традиційними формами діяльності бібліотеки є: книжкові виставки, літературні квести, екскурсії, конкурси читців, брейн-ринги, створення проектів, конкурс «Кращий читач року» та ін.

У 2019-2020 навчальному році стали переможцями  у обласних заходах:

здобувачі освіти (гурток «Дзвін») – учасники конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край», переможцями стали:

2 місце  – Глаголенко Анастасія (група №95)

2 місце  – гурток «Дзвін» (керівник С.Балак)

3 місце – Глаголенко Анастасія (група №95),

3 місце – гурток «Дзвін» (керівник С.Балак)

«Писанковий рай» (березень, 2020р.), переможцями визначено:

1 місце  – Глаголенко Анастасія (група №95)

2 місце  – Глаголенко Анастасія (група №95)

3 місце  – Глаголенко Анастасія (група №95)

Конкурс малюнків та фоторобіт «Україна – європейська держава»

Малюнки

2 місце  – Сироватко Кристина (група №95), (керівник С.Селімова)

Фотороботи

(керівник С.Балак)

1 місце  – Полонік Владислав (група №85)

1 місце  – Полонік Сергій (група №75)

1 місце  – Дикун Єлизавета (група №86).

Конкурс буктрейлерів Книга, яка мене схвилювала, представлення бук трейлеру до книги Наталії Нагорної  «Повернутися з війни» за сумою балів учениця 1-го курсу Чабаненко Аліна посіла 4-е місце (керівник Н.Остапчук)