Головна / Звіт директора / Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ 2022 року

Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ 2022 року

В центрі  здійснюється контроль за відвідуванням здобувачами освіти занять. Заведений спеціальний журнал. Контроль проводиться директором, заступниками директора, старшим майстром. Проводяться індивідуальні виховні  бесіди з приводу пропусків занять. Здобувачі освіти отримують відпустку від занять тільки згідно заяв, за узгодженням з класним керівником чи майстром виробничого навчання.  Якщо здобувач освіти відсутній без поважної причини майстри виробничого навчання та класні керівники оперативно зв’язуються з батьками і з’ясовують причину відсутності, відвідують здобувачів освіти вдома, звертаються з клопотанням до сільських голів, інформують службу у справах дітей та ювенальну превенцію про здобувачів освіти, які самовільно залишили навчання в центрі. Щомісячно майстри виробничого навчання та класні керівники звітують заступнику директора з навчально-виховної роботи про втрати навчального часу та проведену роботу з здобувачами освіти.

Велика увага приділялась національно-патріотичному вихованню здобувачів освіти.

В центрі працюють спортивні гуртки: гирьовий спорт, волейбол, в гуртожитку є кімната для гри в настільний теніс. На території гуртожитку облаштовано спортивний майданчик сучасними вуличними тренажерами.

Здобувачі освіти центру прийняли участь у таких видах спорту як:

• легка атлетика;
  • міні-футбол;
  • баскетбол;
  • волейбол;
  • настільний теніс;
  • шахи;
  • шашки.

Створюючи систему учнівського самоврядування, ми ставили перед собою такі завдання:

• забезпечити залучення здобувачів освіти до діяльності колективу, суспільства;
  • зробити мету і завдання виховної роботи особисто значущим для кожного з них;
  • сформувати в здобувачів освіти високі моральні якості, вміння співпрацювати на принципах рівності, гласності, демократизму;
  • сформувати толерантне ставлення до різних світоглядів, політичних доктрин, педагогічних переконань;
  • сформувати почуття патріотизму, національної гідності, поваги до рідної мови;
  • ознайомити учнів із різними демократичними здобутками, особливостями становлення демократії в Україні.

Вся позаурочна робота фіксується у теках відповідного напрямку виховної роботи: «Громадське виховання», «Національно-патріотичне виховання», «Художньо-естетичне виховання, «Морально-етичне виховання»,«Екологічне виховання», «Превентивно-правове виховання», «Формування  здорового способу життя».

Бібліотека укомплектована навчальною, довідковою, енциклопедичною та художньо-пізнавальною літературою, періодичними виданнями – газетами та журналами.  Бібліотека постійно поповнюється підручниками  нового покоління на українській мові.

Заклад освіти має медпункт, який здійснює медичне обслуговування

здобувачів освіти:

• огляд здобувачів освіти;
  • надання першої медичної допомоги;
  • здійснює санітарно-просвітницьку роботу.

В продовж звітного періоду  педагогічний колектив Центру працював надреалізацією методичної теми «Формування  професійних компетентностей здобувачів освіти шляхом упровадження новітніх технологій». Всі педагогічні працівники дотримуються у своїй роботі правил педагогічної етики та моралі, чого вимагають від здобувачів освіти.

Плани з розвитку навчального закладу  на майбутні роки напряму будуть залежати від успіхів наших мужніх воїнів під час бойових дій. Віримо у наші збройні сили. Віримо у нашу перемогу. Разом відбудуємо усі завдані ворогом руйнування. Відновимо матеріально-технічну базу навчальних кабінетів, майстернь, гуртожитків, їдалень. На жаль заклад зазнав великих втрат, але нам усе вдасця відновити і покращити. Я у це вірю, бо поряд зімною найкращий колектив однодумців.

Впродовж  звітного періоду зареєстровано 10 письмових звернень громадян усі з проханням підтвердити факт навчання в ПТНЗ. Були усні звернення (в переважній більшості пенсіонерів) з проханням обробітку присадибних земельних ділянок, підвозу води, перевезення вантажів. Усі звернення задовольнялись в робочому порядку. Скарг від громадян та працівників за звітний період не надходило.

Злагоджена спільна  робота адміністрації та педагогічного колективу забезпечує стабільну діяльність та розвиток  закладу освіти,  що сприяє створенню необхідних умов для якісного надання освітніх послуг випускників шкіл та забезпечує виконання програми професійного навчання.

Директор Федорівського центру Андрій ЗЕЛЄНЦОВ

професійної освіти