Головна / Звіт директора / Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ Зелєнцова Андрія Володимировича 27 червня 2018 року

Прогнозовано на 01.07.2018 року перехідний контингент становитиме 285 учнів.

Планування роботи навчального закладу, визначення питань щодо розгляду на колегіальному рівні, питання удосконалення навчально-виробничого та виховного процесу, питання стабільності роботи колективу визначаються шляхом анкетування, опитування, узагальнення пропозицій, подання побажань тощо.  Систематично здійснюється контроль виконання запланованих рішень.

Для надання  психологічної допомоги та покращення якості виховної роботи серед учнів проводиться анкетування, індивідуальні консультації, відверті бесіди.  До роботи залучаються служби у справах дітей, соціальні служби, кримінальна міліція у справах дітей.   Основним завданням колективу в подальшій роботі з дітьми, вважаю  посилення дотримання єдиних педагогічних вимог до учнів, встановлення доброзичливих, толерантних відношень між педагогами та учнями, особливо з дітьми з числа дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей вимушених переселенців із Криму, Донецької та Луганської областей. Посилити контроль за дотриманням виконання здобувачами освіти правил поведінки як у навчальному закладі під час навчально-виробничого процесу так і в позаурочний час.

У своїй діяльності колектив навчального закладу опирається на профспілкову організацію, раду трудового колективу, батьківський комітет, учнівський профспілковий комітет, Асоціацію «Профтехшкола Запоріжжя», Федерацію роботодавців членами якої ми  є.

В продовж звітнього періоду  педагогічний колектив Центру працював над реалізацією методичної теми «Підвищення рівня професійної майстерності педагога, як умова всебічного розвитку та формування компетентності учнів. Всі педагогічні працівники дотримуються у своїй роботі правил педагогічної етики та моралі, чого вимагають від учнів.

Основними підприємствами замовниками на підготовку кваліфікованих робітників є:  Гуляйпільське районне споживче товариство, ТОВ «АГРО-РІВНОПІЛЛЯ»,  ТОВ  «Новий Заповіт»,  ПП «Агрофірма ім. Шевченка»,   СФГ “Скорпіон”, СФГ “Каріна”, ПП «ПОЛЕТЕХНІКА-СЕРВІС» та інші підприємства Пологівського, Гуляйпільського, Куйбишевського районів Запорізької області. Для покращення профорієнтаційної роботи серед абітурієнтів, в Центрі за участю роботодавців постійно проводяться конкурси професійної майстерності, презентації робітничих професій відповідного профілю, ярмарки освітньої діяльності, виставки для випускників загальноосвітніх шкіл, свято «День відкритих дверей». Систематично в місцеву пресу, радіо надається інформація про проведені в центрі  заходи освітньо-професійної спрямованості, реклама про прийом на навчання тощо.

В центрі постійно ведеться  робота з фізичного  та патріотичного виховання учнів, пропагується здоровий спосіб життя та зміцнення моральних засад. В ліцеї організована гурткова робота до якої залучені діти-сироти, діти із малозабезпечених  та багатодітних сімей, діти, схильні до правопорушень.

Щорічно в квітні місяці в центрі проводиться місячник « Спорт для всіх – спільна турбота», по наведенню  санітарного стану на спортивних майданчиках та ремонту існуючої спортивної бази, в якому беруть активну участь учні та працівники навчального закладу. Ремонт  спортивних споруд  проходить вчасно наприкінці  навчального року. Стан  спортивних споруд задовільний та відповідає вимогам навчальної програми.

Цього року адміністрація центру виділила кошти на оновлення спортивного інвентарю, а саме футбольні, баскетбольні та волейбольні м’ячі, волейбольна сітка. Було придбано два нових тенісних стола.