Головна / Звіт директора / Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ Зелєнцова Андрія Володимировича 27 червня 2018 року

Виховна  робота  Федорівського  центру  професійної  освіти  організована  і  здійснюється  у  відповідності  з  чинним  законодавством:

• Міжнародно-правові акти;
  • Конституція України;
  • Закони України;
  • Укази Президента  України;
  • Розпорядження та Постанови  Кабінету  Міністрів  України;
  • Загальнодержавні  програми;
  • Концепції;
  • Накази Міністерства  освіти  і  науки  України;

та  згідно  плану  виховної  роботи  на  навчальний  рік.

Інженерно-педагогічний  колектив  працював  над  реалізацією  теми виховної  роботи  центру  «Виховання  людини-патріота,  захисника  Вітчизни  шляхом  вивчення  героїчного  сучасного  українського  суспільства  та  української  Армії»,  метою  якої  є  формування  морально-духовної,  життєво  компетентної  особистості,  яка  успішно  реалізується  в  соціумі  як  громадянин,  патріот,  сім’янин,  професіонал.

Виховні  заходи,  які  проводяться  в  центрі  мають  певну  спрямованість.  Пріорітетними  є  національне,  патріотичне,  трудове  виховання  учнів,  фізичний  розвиток,  підвищення  рівня  культури,  формування  та  розвиток  особистісних  якостей,  пропаганда  здорового  способу  життя.

Серед  таких  змістовно  пройшли  заходи,  присвячені  вшануванню  жертв  комуністичного  тоталітарного  режиму, святкові  концерти  до  Дня  вчителя  та  Дня  працівників  професійно-технічної  освіти,  заходи  до  Дня  ветерана  та  Міжнародного  дня  людей  похилого  віку,  до  Дня  Захисника  України,  уроки  мужності  «Вклоняємось  усім  героям»,  присвячені    визволенню  України  від  нацизму,  уроки  патрі-отизму  «Україна – це  ти!»,  тиждень  толерантності,  тематичні  заходи    до  Дня  пам’яті  жертв  Голодомору,  свято  «Хліб – усьому  голова», презентація  «Міфи  і  факти  про  ВІЛ/СНІД»,  новорічні  та  різдвяні  свята,  заходи  до  Дня  Пам’яті  борців  за  волю  України,  які  полягли  під  Крутами  в січні  1918  року,  заходи  щодо  вшанування  Героїв  Небесної  Сотні,  свято  закоханих,  тижні  правових  знань,  превентивного  виховання,  Шевченківські  дні,  концерт-привітання  «Жінка… Немає  милішого  слова»,  уроки  пам’яті  «Пам’ять  загиблих – у  спогад  живим».

За  результатами  роботи 2017-2018  навчального  року навчальний  заклад  посів  призові  місця  у  таких  конкурсах:

• Всеукраїнський конкурс  екскурсоводів  музеїв  закладів  освіти  «Край,  в  якому  я  живу»  представлена  робота  військово-історичного  напрямку  «Хоробрі  серця»  – 3  місце  (керівник  Балак  С. В.,  учасниця  Єрмакова  Карина);
  • Обласний  конкурс  дитячої  та  юнацької  творчості  «Збережемо  Україну  разом»  номінація  образотворче  мистецтво – 3  місце (керівник  Лук’янець  Т.В.,  учасниця  Діканова  Анна);
  • 1-й етап  Всеукраїнської  виставки-конкурсу  з  декоративно-ужиткового  мистецтва  «Знай  і  люби  свій  край»  у  номінації  «Паперова  пластика  та  оригамі»  – 3  місце  (керівник  Довгополик  Л.О.,  учасниця  Позднякова  Єлизавета);
  • Обласний фестиваль  учнівських  презентацій  «Шекспір – 2018»  – 2  місце  (керівники  Абраров  О.С.,  Боровик  Н.С.,  учасниця  Скрупська  Анастасія);
  • Всеукраїнський конкурс  «Моральний  вчинок» – 3  місце  (керівник Балак  С.В.)
  • Обласний  фестиваль  писанок  «Писанковий  рай»  – 2  місце  (керівник  Довгополик  Л.О.,  учасник  Тюлєв  Євген); 3 –  місце (керівник  Тимошенко  О.Г.,  учасниця  Оліфан  Надія,  колектив  вихованців  гуртка  «Дзвін»,  керівник  Балак  С.В.);
  • Обласний  конкурс-виставка  з  декоративно-ужиткового  та  образотворчого  мистецтва  «Знай  і  люби  свій  край» –  2 і  3  місце  (керівник  Тимошенко  О.Г.,  учасниця Оліфан  Надія); 3  місце  (керівник  Середа  С.В.,  учасник  Толошний  Андрій);
  • Творчий конкурс  «Об’єднаймося,  брати  мої» –  номінація  «Українська  література»  –  9 місце  Єрмакова  Карина,  номінація  «Історія  України»  –  10  місце  (керівник  Остапчук  Н.М.);
  • Диплом лауреата  Обласного  фестивалю  української  пісні  «Ти  будеш  жити  вічно,  Україно!»  отримала  Тимошенко  Аліна  (керівник  Павелко  В.Ю.);
  • Одержала сертифікат  учасниця  Науково – практичної  конференції  «Україна  очима  молоді»  у  номінації  «Література  рідного  краю» Руденко  Вікторія  (керівник  Остапчук  Н.М.);

Сайт  навчального  закладу  посів  перше  місце  в  області  як  кращий  веб – сайт  професійно-технічного  навчального  закладу,  який  буде  змагатися  за  звання  кращого  у  Восьмому  Всеукраїнському  конкурсі  на  кращий  веб-сайт  закладу  освіти. (керівник  Бодня  В.В.,  куратор  Зелєнцова  Т.А.,  редактор  Павелко В.Ю.)

Проведені  в  центрі  заходи  висвітлюються  також  в  соціальних мережах  Facebook,  Instagram,  ми маємо  свій  канал в YOUTUBE,  в  районних  газетах  «Пологівські  вісті»,  «Районка», «ПІК»,  «Голос  Гуляйпілля»,  радіо  «Славія».  Також  наш  навчальний  заклад  неодноразово  зхгадувався  і  на  регіональному  телеканалі  «ТV -5».

Соціальному  захисту  учнів,  дотриманню  їх  прав  і  свобод  приділяється  особлива  увага,  систематично  надається  матеріальна  допомога  цій  категорії  учнів.

В  центрі  налагоджена  робота  учнівського  самоврядування.  На  засідання  стипендіальної  комісії  виносяться  питання  про  преміювання  учнів.  Таким  чином  учні,  які  беруть  активну  участь  у  громадському  житті  центру,  захищають  його  честь  на  олімпіадах,  спортивних  змаганнях, конкурсах,  фестивалях  отримують  матеріальне  заохочення.