Головна / Звіт директора / Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ Зелєнцова Андрія Володимировича 27 червня 2018 року

Колективом навчального закладу отримано доходу від господарської діяльності на суму 2 587 913 грн.

За звітний період проводилися  роботи з ремонту навчальних класів, гуртожитків, тракторів, автомобілів та сільськогосподарської техніки. Придбано паливо мастильних матеріалів на 417 тисяч грн., посів матів та агрохімічної продукції закуплено на 25 тис. грн.  Було посіяно 238 га. Соняшнику, 167,6 га Озимої пшениці, 29,1 га. Ячменю ярого, 239,3 га. залишено під пар. Зібрано соняшнику 206,9 тон., пшениці 365 тон., ячменю ярого 56 тон.

Для початку робіт з  ремонту даху майстерні розташованої в м.Гуляйполе закуплено матеріалів на суму   40000 грн.  Роботи з ремонту покрівлі плануємо розпочати цим літом.

Продовжується  ремонт кабінету з будови та експлуатації тракторів та автомобілів у м.Гуляйполе.  Ведуться ремонтні роботу  актового залу в с. Чубарівка. Ведуться роботи з реконструкції гуртожитку в смт.Більмак та інші.

Продовжується робота  по  забезпеченню  комп’ютерами та доступом  до мережі Internet  робочих місць  кожного викладача, та забезпечення їх сучасними мультимедійними системами.

За звітний період проведено велику роботу по поліпшенню санітарно-побутових умов проживання учнів в гуртожитках, а саме: було виконано ремонти кімнат для проживання учнів.

Безперебійно працювали системи каналізації, холодного та гарячого  водопостачання. Регулярно закуповуються в достатній кількості пральний порошок, миючі та дизенфікуючі засоби, інвентар для прибирання. Системи опалення гуртожитків  та навчальних корпусів постійно підтримувалися в належному  робочому стані, що дало змогу підтримувати необхідний температурний режим. Заборгованості за спожиту електроенергію та інші комунальні послуги Центр не має.

Впродовж звітнього періоду зареєстровано 10 письмових звернень громадян усі з проханням підтвердити факт навчання в ПТНЗ. Були усні звернення (в переважній більшості пенсіонерів) з проханням обробітку присадибних земельних ділянок, підвозу води, перевезення вантажів. Усі звернення задовольнялись в робочому порядку. Скарг від громадян та працівників за звітний період не надходило.

Злагоджена спільна  робота адміністрації та педагогічного колективу забезпечує стабільну діяльність та розвиток  навчального закладу,  що сприяє створенню необхідних умов для якісного надання освітніх послуг випускників шкіл та забезпечує виконання програми професійного навчання.

Директор ФЕДОРІВСЬКОГО  ЦЕНТРУ  ПО         А.В.Зелєнцов