Головна / Звіт директора / Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Звіт директора ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

У 2020-2021 навчальному році здобувачі освіти та педагоічні працівники приймали участь у таких обласних заходах:

– обласний конкурс образотворчого та фотомистецтва «Україна – європейська країна»

Комар Тетяна (гр.№92) – ІІІ місце  (керівник Островська В.С.);

– обласний конкурс-виставка «Квітуча Україна»

Рибка Єлизавета (гр.95) – ІІ місце,

Гурток «Дзвін» – ІІ-е і ІІІ місце (керівник Балак С.В.);

– обласний конкурс профорієнтаційної інфографіки – Абраров О.С.

– обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Україна – це Ми»

Рибка Єлизавета (гр.95) – ІІІ місце;

– обласний конкурс –виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

Дикун Єлизавета (гр.86) – І місце, Глаголенко Анастасія (гр.№95) – ІІ і ІІІ місце; гурток «Дзвін» – ІІ місце;

Калабух Ілона (гр.95), Назаров Ілля (гр.№6) – ІІІ місце (керівник Балак С.В.);

– обласний конкурс «Світ оригамі»

Єлизавета Дикун , Касько Ксенія, Печерська Анжела (гр.№86) відповідно І, ІІ і ІІІ місце (керівник Балак С.В.).

– всеукраїнський конкурс «Я – журналіст», учасниця конкурсу Шингур Катерина(гр.№3) дослідила історію нашого закладу освіти та відновила пам’ять про засновника школи – Корфа Миколи Олександровича (керівник Павелко В.Ю.);

– всеукраїнський конкурс  «Молоді авіатори України»

(керівник Горовий О.В.);

– обласний творчий онлайн-конкурс «Роби як я»

дипломи учасників отримали Рибка Єлизавета та Ольга Долгодворова (гр.№95

(керівник Балак С.В.);

– обласний конкурс-виставка «Шляхами мужності славетних козаків»

Комар Тетяна, Журавська Тетяна (гр.№92) – дипломи учасників (керівник       Кір’янова Ю.В.);

– обласний конкурс фото та відео аматорів «Країна моя – Україна»

Колісник Олександр, Ченгал Дмитро, (гр.№71), робота вибрана на Всеукраїнський конкурс (керівник Островська В.С.);

– обласний конкурс буктрейлерів «Книга, яка надихає»

Чабаненко Анна (гр.№95) – ІІ місце (керівник Остапчук Н.М.);

• всеукраїнська інтернет олімпіада з української мови та літератури «На урок» Сацька Сніжана (гр.№82) – І місце, Прудивус Віталій (гр.№91) – І місце

(керівник Павелко В.Ю.);

• всеукраїнська інтернет олімпіада «Крок до знань»

Шаповал Олександр (гр.№6) – диплом учасника (керівник Шепель А.А.).

Упродовж 2020 – 2021 навчального року здобувачі освіти Вільнянського відділення прийняли участь:

1. У ІІ етапі ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області у номінації «Історія України та державотворення», де Максимча Максим (гр. 17т2) під керівництвом викладача історії Добрянського В.В. зайняв перше місце.
  2. У ІV науково – практичній конференції учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області «Україна очима молоді» з доповіддю «Деякі аспекти історії Вільнянського заводу ім. Шевченка в 1870-1970-хх роках», де Соловйова Яна (гр.18Т1) під керівництвом викладача історії Добрянського В.В. зайняла третє місце.

Екологічне виховання здійснюється шляхом проведення заходів, що

сприяють вихованню і розвитку в учнівському колективі правил дотримання інформаційної, харчової та радіаційної безпеки, екологічних знань і навичок,

здорового способу життя. Проводяться тематичні та виховні заходи:

«Жива природа – жива душа»,виховні години «Вода – основа життя на Землі»,

«Ми люди, поки є природа», «Хто живе на болоті». Здобувачі освіти приймають участь в екологічних акціях: «Весняна толока», « За чисте довкілля», «За життя без сміття», «Посади сад – збережи життя на планеті Земля».

Позаурочна спортивно-масова робота проводиться згідно календарного плану спортивних та масових заходів в центрі. А саме:

«Олімпійский тиждень», в рамках якого було проведено легкоатлетичну спартакіаду, тиждень «За здоровий спосіб життя», «День здоров’я», спортивні змагання та товариські зустрічі з легкої атлетики, волейболу, баскетболу та ряд інших спортивно-масових заходів. В центрі працює два спортивних гуртки: гирьовий спорт, волейбол, в гуртожитку є кімната для гри в настільний теніс. На території гуртожитку облаштовано спортивний майданчик сучасними вуличними тренажерами.

Здобувачі освіти центру прийняли участь у таких видах спорту як:

• легка атлетика;
  • міні-футбол;
  • баскетбол;
  • волейбол;
  • настільний теніс;
  • шахи;
  • шашки.

На початку червня команда Федорівського центру професійної освіти взяла участь в обласних змаганнях серед учнів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області «Козацька наснага», де здобула:

ІІ-е місце в естафеті «Втеча полоненого»;

• ІІІ-е місце в метанні довбні;
  • ІІІ-е місце в естафеті «Козацькі Джури»;

В особистому заліку Бурябаш Сергій, здобувач освіти групи №91, в «Підтягуванні у висі» зайняв ІІІ-е місце.