Головна / Педперсонал

Педперсонал

Свої знання та уміння передадуть Вам наші кращі викладачі та майстри виробничого навчання

Кулик Світлана Федорівна

викладач загальноосвітніх дисциплін

DSC_0905

Павелко Вікторія Юріївна

викладач загальноосвітніх дисциплін

DSC_0865

Остапчук Наталія Миколаївна

викладач загальноосвітніх дисциплін

DSC_0894

Шепель Алла Анатоліївна

викладач загальноосвітніх дисциплін

IMG_20161029

Островська Вікторія Сергіївна

викладач фізичної культури

DSC_0898

Середа Станіслав Вікторович

викладач спецдисциплін

DSC_0898

Тимошенко Ольга Григорівна

викладач спецдисциплін 

DSC_0891

Зелєнцов Юрій Андрійович

викладач спецдисциплін

DSC_0869

Циганов Ігор Володимирович

викладач спецдисциплін 

DSC_0895

Іваненко Олександр Олексійович

майстер виробничого навчання

DSC_0869

Бабійчук Наталья Олександрівна

майстер виробничого навчання

774

Кір’янова Юлія Вікторівна

майстер виробничого навчання

DSC_0843

Коровка Євген Григорович

майстер виробничого навчання

Коровка Євген Григ(майс)

Осадчий Сергій Володимирович

майстер виробничого навчання

017

Білай Григорій Володимирович

майстер виробничого навчання

Білай Григ Волод(майст)

Лихвар Олександр Володимирович

майстер виробничого навчання

DSC_0838

Яценко Людмила Іванівна

майстер виробничого навчання

DSC_0893

Селімова Світлана Миколаївна

майстер виробничого навчання

Сел_мова Св_т Микол Майст

Нечет Світлана
Петрівна

майстер виробничого навчання

DSC_0901

Глухов Вадим Анатолійович

майстер виробничого навчання

DSC_0902

Гармата Олександр Миколайович
майстер виробничого навчання по водінню автомобіля

DSC_0837

Бодня Володимир Володимирович
майстер виробничого навчання по водінню автомобіля

bodnya

Балак Світлана Вікторівна

бібліотекар

Балак Св_тл В_кт Б_бл_от

Мащонок Олена Іванівна

секретар – друкарка

DSC_0850

Іваненко Антоніна Петрівна

головний бухгалтер

DSC_0852

Тимощук Альона Юріївна

бухгалтер

774

Зелєнцова Наталія Володимирівна

бухгалтер

DSC_0856

Деркач Світлана Миколаївна

бухгалтер

Деркач Сві Мик

Золотарьова Олена Василівна

методист

Коваленко Павло Григорович

викладач спецдисциплін

коваленко

Деменко Олександр Володимирович

викладач спецдисциплін

деменко

Синько Олександр Петрович

викладач фізичної культури

синько

Боровик Наталя Сергіївна

викладач загальноосвітніх дисциплін

Боровик

Лук’янець Тамара Василівна

викладач загальноосвітніх дисциплін

лукянець

Олексенко Вадим Миколайович

викладач спецдисциплін

олексенко

Рекотова Олена Григорівна

викладач загальноосвітніх дисциплін

рекотова

Золотарьова Каріна Геннадіївна

майстер виробничого навчання

Золотарьова

Калюжний Олександр Вікторович

майстер виробничого навчання

калюжний

Шевченко Микола Вікторович
майстер виробничого навчання по водінню автомобіля

шевченко

Грицан Анатолій Вікторович

майстер виробничого навчання

Шутов Віталій Миколайович

майстер виробничого навчання

Перепадя Вячеслав Олексійович

майстер виробничого навчання

перепадя

Нариця Ігор Миколайович
майстер виробничого навчання по водінню автомобіля

Понька Людмила Іванівна

майстер виробничого навчання

Ковальова Валентина Василівна

майстер виробничого навчання

Лось Наталія Петрівна

викладач спецдисциплін

лось

Дахно Ігор Леонідович
майстер виробничого навчання по водінню автомобіля

Дахно

Ткаченко Вячеслав Іванович

майстер виробничого навчання

Ткаченко

Степанюченко Анатолій Анатолійович

вихователь

913

Бліндер Віта Олександрівна

сестра медична з дієтичного харчування

бліндер

Довгополик Лілія Олегівна

бібліотекар

FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах