Головна / Курс / ВИБІРКОВИЙ МОДУЛЬ «Основи електронного документообігу» (інформатика Руденко Н.М.)

ВИБІРКОВИЙ МОДУЛЬ «Основи електронного документообігу» (інформатика Руденко Н.М.)

Уроки

Електронний цифровий підпис. Особистий та відкритий ключі. Сертифікат відкритого ключа ОCR-технології для розпізнавання паперових документів.

Предпросмотр

Автор: Наталія Руденко

(урок №12 з предмету “Інформатика” для групи 17Т2) Опрацювати теоретичний матеріал, з нижче поданої, презентації: ЕЦП та оптичне розпізнавання тексту

Передавання електронних документів. Зберігання електронних документів. Забезпечення конфіденційності електронних документів. Електронний офіс.

Предпросмотр

Автор: Наталія Руденко

(урок №13 з предмету “Інформатика” у групі 17Т2 від 16.03.2020 р.) Актуалізація опорних знань Дати визначення наступним поняттям: документ, електронний документ. Дати визначення наступним поняттям: документообіг, електронний документообіг. Назвати суб’єкти електронного документообігу. Передавання електронних документів Відправлення та передавання електронних документів здійснюються автором або посередником в електронній формі за допомогою засобів інформаційних, телекомунікаційних, інформаційно-телекомунікаційних систем або …

Практична робота. “Маніпулювання електронними документами”

Предпросмотр

Автор: Наталія Руденко

(урок інформатики в групі 17Т2 від 23.03.2020р./26.03.2020р.) Учням пропонується самостійно попрацювати з наступною презентацією “Маніпулювання електронними документами“, та виконати вказані в ній завдання.

Практична робота. Виконання індивідуальних та колективних проектів.

Предпросмотр

Автор: Наталія Руденко

(урок інформатики в групі 17Т2 від 30.03.2020р. /02.04.2020р.) І завдання. Учням пропонується самостійно попрацювати з наступною презентацією  “Навчальні проекти“. ІІ завдання. Обрати із списку  тем навчальних проектів за бажанням одну із тем та реалізувати перші 4 етапи роботи над комп’ютерним дослідницьким проектом. Теми навчальних проектів: 1. Світ без Інтернету Проаналізувати внесок Інтернету в наше життя, і …

Захист індивідуальних та колективних проектів

Предпросмотр

Автор: Наталія Руденко

Актуалізація опорних знань. Етапи роботи над комп`ютерним проектом: Вибір теми. Постановка мети. Створення інформаційної моделі (словесний опис, блок-схема, карта-роздуму, таблиця тощо). Підбір та підготовка матеріалу. Вибір засобів реалізації проекту. Створення програмного продукту. Створення презентації проекту. Захист проекту. Оцінювання результатів. Завдання: реалізувати останні 4 етапи роботи над обраним раніше комп’ютерним дослідницьким проектом, та надіслати для перевірки викладачу  на …

x

Перегляньте також

Знімок екрана 2024-04-22 140512

Використання онлайн-інструментів під час дистанційного та змішаного навчання

22квітня 2024 року в Федорівському ЦПО відбулося чергове засідання  методичної комісії викладачів ...