Головна / Відкриті уроки / Хімія / Неорганічні речовини у фармації і харчовій промисловості

Неорганічні речовини у фармації і харчовій промисловості

IMG_20210211_10404411лютого учні групи 17Т2 на уроці хімії працювали над створенням проекту «Неорганічні речовини у фармації (або домашній аптечці) і харчовій промисловості». Викладач Земелько К.О формувала в здобувачів освіти  вміння працювати в проектній технології. Здобувачі освіти із задоволенням занурилися в процес: досліджували проблеми та вибирали шляхи їх подолання, створювали  свої презентації. Всі захистили свої проекти та отримали позитивні емоції від кінцевого результату.

Методист І.П.Вантєєва.