Головна / Спортивні досягнення / Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень

VЗ 10 по 14 вересня 2018 року у  ФЕДОРІВСЬКОМУ ЦЕНТРІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ було проведено «Олімпійський тиждень» в рамках Всеукраїнських заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту.
В рамках Олімпійського тижня в навчальному закладі вчителeм фізичної культури Синько О.П. була проведена спортивна естафета.

Естафета складалася з 8 завдань:

• Стрибки з м’ячем
  • Біг з м’ячем (футбол)
  • Перенести м’яч між спинами
  • Біг зі скакалкою
  • Крутити обруч на час
  • Біг з напарником на спині
  • Болото
  • Кидок двох м’ячів

За результатами змагання визначились переможці, які будуть нагородженні грамотами і солодкими призами :

• за зайняте І місце – учні 22гр.;
  • за зайняте ІІ місце – учні 86 гр;
  • за зайняте ІІІ місце – учні 76 гр.

Незважаючи на втому, усі учасники були щасливі. По-перше, від того, що зробили це разом, по-друге, через виплеск адреналіну.

Спорт робить людей щасливими, щасливі люди не причиняють болю іншим. Тож, займаймося спортом.

Бібліотекар Довгополик Л.О.