Головна / Новини / Моя Новорічна Мрія

Моя Новорічна Мрія

DSCF7982Якщо ти живеш, то й мрія з тобою,

З нею в житті йдеш твердою ходою.

То ж мріймо стільки душа наша просить,

Вона нам в майбутньому щастя приносить

Зима – чарівна пора року, бо саме взимку довгоочікувані канікули, гра в сніжки і, звичайно, новорічні свята. Яке ж новорічне свято без новорічних мрій? А в  цьому році ми всі, як ніколи, мріємо про мир і дружбу, надію, добробут у кожній родині.

З метою святкування новорічних та різдвяних свят новорічні мрії  учнів Державного навчального закладу «Чубарівський професійний аграрний ліцей» реалізувалися завдяки участі у обласному  конкурсі ялинкових прикрас «Моя Новорічна Мрія», що проводиться в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

До участі у конкурсі талановиті особистості  ліцею презентували творчі роботи, виготовлені своїми руками: різдвяний віночок, зірку, дзвіночки, сніговика, кулі, цукерки, сюрпризи, казкові персонажі тощо.

Учнівська Президентська Рада відібрала кращі роботи та ті, що відповідають вимогам конкурсних умов, долучивши їх до «Запорізького обласного центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді».

Це роботи Надії Оліфан, Надії Кравченко, Карини Єрмакової ( 2 курс, група кухар, кондитер); Віктора Азарова (3 курс, тракторист-машиніст, водій); Надії Лютої, Анжеліки Галавури, Олександра Джеломанова, Софії Рісти (1 курс, кухар, кондитер); Максима Сержанського, Наталки Турукало ( 3 курс, кухар, кондитер).

Підготовка до новорічних та різдвяних свят у ліцеї триває. Ми сповнені новорічними  мріями та зимовими фантазіями. То ж нехай кожне серце, зігріте теплом, добротою і дружбою, розтопить крижані серця байдужих.

Віктор Азаров, 3 курс

Голова учнівського самоврядування