Головна / Новини / Державна кваліфікаційна атестація з професії «кухар, кондитер»

Державна кваліфікаційна атестація з професії «кухар, кондитер»

P_20161123_091411Свідоме та діяльнісне життя кожного з нас починається з основного моменту відліку – це вибір професії. Кожен юнак та дівчина, прямуючи в доросле життя, обирає собі професію за покликанням. Запорукою того, що “вік не марно проживеш”, отримуватимеш задоволення від своєї роботи та працюватимеш з натхненням є саме вдалий вибір професії.

Так 23.11.2016 року в ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей» відбулася Державна кваліфікаційна атестація з професії «кухар, кондитер» в групі №42 (IIIкурс). Всі учні вдало пройшли атестацію та отримали IV розряд кухаря. Були представлені роботи, де в повному обсязі розкрита тема дипломної, також були страви які відповідали вимогам до якості. Хотілося б відзначити таких учнів як : Сержанський Максим, Сінько Катерина, Шалаєва Валерія, Турукало Наталія, Касьяненко Анатолій які досконало підготували страви, роботу, та дали повну відповідь на поставлені запитання.

Викладач спецдисциплін

Тимошенко О.Г.

P_20161123_111128

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

IMG_20231121_143555_893

Краєзнавчі нариси Запорізького краю

16 листопада 2023 року відбулася 43 обласна конференція учнівської молоді, присвячена 140 ...