Головна / Новини / Державна підсумкова атестація з математики

Державна підсумкова атестація з математики

5op_iJioiNYВ 32 групі  ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» пройшла державна підсумкова атестація  з математики, яку проводили: Рекотова О.Г. – викладач математики, ассистент Лук’янець Т.В.- викладач історії.

Завдання з державної підсумкової атестації складалися з трьох частин: у першій частині атестаційної роботи пропонувалося 16 завдань з вибором  однієї правильної відповіді із чотирьох можливих варіантів, яку учні відмічали у бланку відповідей. Друга частина  атестаційної роботи складалась із 8 завдань відкритої форми з короткою відповіддю. Щоб знайти цю відповідь, учні повинні були самостійно виконати завдання, і записати його у бланк відповідей. Третя частина атестаційної роботи складалась із трьох завдань відкритої форми з розгорнотою відповіддю. Учні повинні були виконувати одне із трьох завдань на власний вибір, навести розгорнутий запис розв’язання з обгрунтуванням кожного його етапу.

Загальна кількість набраних балів була переведена в 12-бальну шкалу оцінювання.

Кращі результати отримали: Волкорєзов Станіслав, Федоров Олександр, Мороз Ілля, Суряднов Данил, Тоцький Олександр, Шутов Арсен.

О.В.Золотарьова , методист