Головна / Новини / Вшанування пам’яті Героїв Крут

Вшанування пам’яті Героїв Крут

6451322+4123

29 січня 1918 року відбувся бій, який ще досі оповитий таємницями і легендами, коли 290 студентів із Києва стали на захист незалежності України у бою із більшовиками під залізничною станцією Крути.

Ця подія довго замовчувалася радянською владою, а всі документальні свідчення про неї були знищені. Навіть могили загиблих героїв були зруйновані більшовиками у 1934 році.

Зі здобуттям незалежності Україна поступово повертає із забуття імена справжніх своїх героїв, а не нав’язаних нам радянською владою. І такими героями, беззаперечно, є студенти, захисники Києва, які зустріли ворога під Крутами, щоб не пустити його до столиці ще зовсім молодої тоді держави.

Сьогодні ми згадали про їхній подвиг та самопожертву в ім’я вільної незалежної України, багатьох вразила їхня рішучість і сміливість, адже кілька сотень зовсім молодих і майже беззбройних юнаків виступили проти досвідченого і добре озброєного ворога, який до того ж в 10 разів переважав їх чисельно.

Подвиг цих юнаків довго перебував у забутті, і ми зобов’язані пам’ятати про відважних хлопців, які не вагаючись пішли на захист своєї країни.

Павелко В.Ю., викладач

FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

DSC_0138

Зі святом, любі жінки!!!

5 березня 2020 року у Федорівському центрі професійної освіти пройшов урочистий концерт ...