Головна / Відео / Зі святом весни, дорогі жінки

Зі святом весни, дорогі жінки

Весна в цьому році радує нас як ніколи. І тим приємніше та радісніше нам святкувати і вітати наших дорогих і любих жінок у найчудовіший день весни – 8 березня.

Це свято наших мам, дочок, сестер, подруг і, звичайно ж, наших колег та учениць. Тому сьомого березня всі зібралися у ліцеї, щоб їх привітати. Кожна група приготувала по два номери, групи №64 та №51 прикрасили святково залу, а також свої найщиріші слова привітань сказали і чоловіки ліцею, а Зубець Сергій Васильович заспівав для всіх пісню.

Особливо всім сподобалися веселі та жартівливі сценки у виконанні учнів групи №64, де всіх вразив своєю акторською грою Самчук Олександр.

DSC_0508Отже, дорогі жінки, зі святом!!!

Прийміть від нас ви привітання
У цей прекрасний день весни:
Й  усі найкращі побажання,
Щоби здійснилися вони.
Як перші квіти, будьте красиві
Будьте веселі, як навесні.
Усе життя живіть щасливо,
Кохані будьте, і любіть самі!

З повагою, ГАРМАТА Олександр Миколайович, член профкому