Головна / Новини / Зустріч через 30 років

Зустріч через 30 років

DSC_061414 жовтня 2017 року в Державному навчальному закладі «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» відбулася зустріч випускників нашого навчального закладу. 30 років тому вони вперше прийшли до ПТУ №58, щоб здобути професію «Хімік-лаборант». Всього їх у групі №74 було 25 учнів. Майстром виробничого навчання у них був Зелєнцов Андрій Володимирович, а потім Гук Анатолій Михайлович, класним керівником став Павловський В’ячаслав Іванович.

І ось через 30 років вони зібралися знову вже втретє, з’їхалися з різних куточків області й із-за її меж (Пологи, Гуляйполе, Маріуполь, Донецьк, а також місцеві наші випускниці): 11 випускниць та керівництво групи. Згадували про свої студентські роки, про безтурботну юність, про колишніх друзів та перше кохання. Розповідали, з ким із групи продовжують спілкуватися. До речі, багато хто з них навіть покумалися після навчання.

Також випускники групи № 74 написали послання з побажаннями та напутніми словами для нинішньої нашої 74-ої групи. І коли цього листа зачитали на лінійці, наші учні були дуже вражені та обіцяли бути такими ж дружніми, як і свої попередники. Сподіваємось, що так воно і буде.

Адже нам, працівникам ЦЕНТРУ, дуже приємно, коли збираються наші учні, ми завжди раді бачити вас, бо ви – це наша праця, ваші успіхи – це і наші успіхи, ваша радість – це радість для нас.

                                                    Зелєнцова Т.А., старший майстер

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

буктрейлер 3

Книга, яка надихає

Книги – це неймовірна магія, яку можна носити з собою. Стівен Кінг ...