Головна / Учням / Розваги / Козацькі розваги у Федорівському центрі професійної освіти

Козацькі розваги у Федорівському центрі професійної освіти

DSC_0842Традиційно у нашому навчальному закладі до дня Покрови і Дня захисника України пройшли «Козацькі розваги».

Свято проходило у три тури: «Спортивні змагання», «Козацький курінь» та «Фотоквест».

На першому етапі хлопці з 81, 71, 61, 51 та 83 змагалися у різних конкурсах: «Підтягування у бронежилеті», «Збирання-розбирання АК-47», «Військово-прикладна естафета», «Метання гирі», «Стрибки в довжину», «Піднімання козака», «Засоби хімзахисту», «Козацька сила (перетягування вантажного автомобіля)».

Боротьба між командами велася дуже напружена і запекла, але в результаті місця між учасниками розділилися так:

І місце – група №51

ІІ місце – група № 61

ІІІ місце –  група № 81

ІV місце – група № 71

V місце – група № 83

DSC_0774Після спортивної частини учні вирушили до своїх куренів, які збудували заздалегідь, щоб почастувати козацького кулішу. Крім того учні груп № 81, № 61 та № 71 вирішили почастувати всіх смаженою та печеною картоплею. Також учні груп № 82, № 72, № 74 та № 84 заспівали для всіх козацькі пісні.

Після цієї невеличкої творчої перерви всі команди розпочали участь у фотоквесті. Гра була і цікава, і творча, адже учні повинні були не тільки виконати завдання, а ще й зробити оригінальне цікаве фото на визначеному місці. В результаті місця розподілилися так:

І місце – група № 61

ІІ місце – група № 74

ІІІ місце – група № 71

А найоригінальніші фото вийшли у групи № 72.

Всі учасники були нагороджені грамотами, а переможцям були вручені ще й солодкі призи.

Паливода Андрій,

учнівський президент