Головна / Учням / Розваги / Здрастуй свято новорічне, свято сміху і зими!!!

Здрастуй свято новорічне, свято сміху і зими!!!

DSC_000126 грудня 2017 року для учнів Державного навчального закладу «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» відбувся новорічний вечір, а 28 грудня пройшов новорічний ранок для дітей працівників ЦЕНТРУ і всіх бажаючих дітей, які завітали до нас на свято.

Свято проходило у вигляді казки, в яку потрапив головний герой. Його туди переніс чарівник, який зробив хлопця-розбишаку справжнім царем. Так, на безтурботного юнака звалилася купа проблем: і синів треба одружити, і зі Сніговою королевою розібратися, і Діда Мороза зі Снігуронькою розчаклувати. Вистава супроводжувалася піснями, танцями, конкурсами, а головне – гарним настроєм всіх глядачів.

DSC_0041Свято вдалося на славу, всі учні учасники показали свою майстерність і артистизм. Ротко Олександр був неперевершений в ролі Царя, ролі його синів виконували Онопрієнко Вадим, Рула Ігор та Паливода Андрій. Сніговою Королевою була Тимошенко Аліна. Наречених царевичів зіграли Бортнік Світлана, Сабалдашна Дар’я, Бернадська Валентина. Лісову нечесть зіграли Богданова Аліна, Арент Юрій та  Пертія Дарина. А Карлсоном, який розтопив серце Снігової Королеви, був Новіков Олексій. Чарівника, який відправив Царя у казку зіграв Самойлов Олександр.

Крім того дісталися ролі й нашим викладачам, так Царицю зіграла Павелко В.Ю., Снігуронькою була Зелєнцова Н.В., а Дідом Морозом  – Іваненко О.О.

DSC_0078Родзинкою нашого свята були танці. Майже всі герої казки танцювали, а поставила їх всі учениця групи №72 Богданова Аліна.

Особливі слова подяки хотілося б висловити учням, які готували декорації до свята, вони хоч і залишилися поза сценою, але їхній внесок був неоціненним. Це Папуш Наталя, Соломаха Анастасія, Кошуба Аміна, Генус Максим, Кунюк Олександр.

Сценарій та організацію свята взяли на себе майстер в/н Бабійчук Н.О. та викладач Островська В.С.

Дякуємо всім учасникам та організаторам за чудове свято.

Кугаєнко Р.В.,

заступник директора з НВР