Головна / Відео / HALLOVEEN PARTY

HALLOVEEN PARTY

DSC_034201.11.2018р. у Федорівському центрі професійної освіти відбулася традиційна Хеловінська вечірка для учнів, викладачів та всіх наших гостів.

За підготовку та проведення свята відповідало учнівське самоврядування. Кожна група повинна була намалювати тематичний плакат та вирізати гарбуза-ліхтарика для декорації сцени. Особливо допомогла організаторам у цій справі наш новообраний міністр преси та інформації Якімова Людмила, учениця групи №84.

Саме свято проходило у вигляді конкурсу між парами на звання «Король і Королева хеловіна». У святі зголосилося взяти участь чотири пари: Арент Юрій і Пертія Дарина, Мошка Вя’чеслав і Панькова Олена, Бусурманов Віктор і Сабалдашна Дарина, Паливода Андрій і Бернадська Валентина.

Між конкурсами розважали глядачів група № 82, група № 84 та група № 83. Особливо сподобався глядачам танці дівчат з групи 82 та Свєрєпова Олександра і Богданової Аліни.

Пари повинні були бути, по-перше, страшно одягнені, по-друге, пройти різні випробування, які підготували для них ведучі. В результаті запеклої боротьби Перемогли Арент Юрій та Пертія Дарина.

Після всіх конкурсів на гостей чекала справжня хеловінська вечірка.

                                                                 Петренко Артем,

міністр освіти

FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

x

Перегляньте також

DSC_0169

Новий рік приходить на поріг

20 грудня у Федорівському центрі професійної освіти відбувся новорічний вечір для наших ...