Головна / Відкриті уроки / Відкритий урок виробничого навчання

І запікає бабку.

У кухаря смачний пиріг,

Чудова каша манна.

Він дбає про здоров’я всіх,

Йому подяка й шана!

В жовтні місяці в ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» проходив  відкритий урок виробничого навчання  з професії «Кондитер, 3-го розряду» на тему «Приготування  тістечка «Корзиночка пісочна з фруктовою начинкою».

Урок був насичений різноманітними інтерактивними методами і складався з ІV блоків.

І блок – Теоретичний « Гірлянда запитань»

Перевірка теоретичних знань з теми « Приготування пісочного тіста»», який складався з  15 запитань.

ІІ блок –  Домашнє  завдання « Я- технолог»

Учні розповідали цікаві факти з історії виникнення пісочного тіста  та про «Книгу рекордів», з якої учні дізналися про рекорд з приготування найбільшого тістечка. Розповідь супроводжувалась демонстрацією фотографій, презентацій з теми, поясненням і обґрунтуванням кожної дії.

IMG_20171031_095700_HDRІІІ блок – Практичні вправи. Приготування тістечка «Корзиночка пісочна з фруктовою начинкою».

Практична частина проходила в лабораторії, де учні були розподілені на бригади і під керівництвом майстра в/н Ковальової  В. В. готували тістечка пісочні. Під час виконання вправ учнями майстер проводив цільові обходи. Виявлені помилки в діях учнів Ковальова В. В. допомагала усунути, показуючи учням правильне виконання завдання.

ІV блок – Заключний. Підбиття підсумків.

На  бракеражний стіл учні подавали приготовані тістечка. Їх оцінювали по органолітичних показниках ( форма, колір кошика, смак, вага, запах).

Під час проведення  відкритого уроку майстер в/н Ковальова В. В. показала вміння володіти групою, дотримуватись педагогічного такту, організувати, активізувати учнів, викликати в них бажання виконувати поставлені завдання, індивідуальний підхід до учнів. Урок був ефективним. Загальні враження від уроку позитивні.

Золотарьова О.В., методист