Головна / Виховна робота / Пожежники – захисники життя і здоров’я людей

Пожежники – захисники життя і здоров’я людей

2016-11-18 11.43.26Пожежники – захисники життя і здоров’я людей. Це мужні, безстрашні спритні люди. Пожежники готові до героїчного вчинку кожний день. Їх називають рятівниками, бо вони рятують людей, бійцями «вогняного фронту»,тому що, як і на війні, їм щоразу загрожує смертельна небезпека.

Тож під час місячника пожежної безпеки 18.11.2016 року учням  груп №53 та №62 пощастило побувати на екскурсії в пожежній частині.

Учні під час екскурсії дізнались про діяльність пожежно-рятувальної служби та самовіддану, героїчну професію рятувальника. Разом з рятувальниками вони мали можливість оглянути засоби гасіння пожежі та пожежно-технічне обладнання, яке є на озброєнні пожежників. Найбільше захоплення в учнів викликала можливість приміряти на себе  захисну маску з балоном  кисню та вогнетривкий костюм пожежника. А скільки цікавого розташовано у самій машині: інструмент, засоби індивідуального захисту, засоби надання первинної медичної допомоги, засоби гасінння і т.д.

Всі учні залишилися з незабутніми враженнями від екскурсіїї і пообіцяли в майбутньому бути обачними під час відпочинку, навчання та вдома, щоб не призвести до лиха.

Викладач з предмету “Охорона праці”

Циганов І.В.