Головна / Виховна робота / Пожежники – захисники життя і здоров’я людей

Пожежники – захисники життя і здоров’я людей

2016-11-18 11.43.26Пожежники – захисники життя і здоров’я людей. Це мужні, безстрашні спритні люди. Пожежники готові до героїчного вчинку кожний день. Їх називають рятівниками, бо вони рятують людей, бійцями «вогняного фронту»,тому що, як і на війні, їм щоразу загрожує смертельна небезпека.

Тож під час місячника пожежної безпеки 18.11.2016 року учням  груп №53 та №62 пощастило побувати на екскурсії в пожежній частині.

Учні під час екскурсії дізнались про діяльність пожежно-рятувальної служби та самовіддану, героїчну професію рятувальника. Разом з рятувальниками вони мали можливість оглянути засоби гасіння пожежі та пожежно-технічне обладнання, яке є на озброєнні пожежників. Найбільше захоплення в учнів викликала можливість приміряти на себе  захисну маску з балоном  кисню та вогнетривкий костюм пожежника. А скільки цікавого розташовано у самій машині: інструмент, засоби індивідуального захисту, засоби надання первинної медичної допомоги, засоби гасінння і т.д.

Всі учні залишилися з незабутніми враженнями від екскурсіїї і пообіцяли в майбутньому бути обачними під час відпочинку, навчання та вдома, щоб не призвести до лиха.

Викладач з предмету “Охорона праці”

Циганов І.В.

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

1a3ef048f53ad78b3d10a0c0be3ae414-2

Провісник епох, геній слова і мови

Він був сином мужика – і став володарем у царстві духа. Він ...