Сила любові

валентинка-для-захисникаНапередодні Дня закоханих відділ молоді та спорту РДА організував зустріч з ліцеїстами Чубарівського професійного аграрного ліцею. На зустріч завітали головний спеціаліст відділу молоді та спорту райдержадміністрації Ангеліна Устименко, голова районної організації ТЧХУ Наталія Плетінь та учасник бойових дій Юрій Хоменко. Бібліотекарка ліцею Ганна Зубець запросила на зустріч за «круглим» столом учнів, котрі навчаються на малярів-штукатурів та трактористів-водіїв.

Голова РО ТЧХУ розповіла про роботу волонтерів Червоного Хреста та запросила учнів до співпраці. Ліцеїстам презентовано районний «Прапор Перемоги», започаткований 11 березня 2015 року під час зустрічі демобілізованих пологівців, учасників АТО, та книгу «Вклоняємося доземно українському солдату», видану Міністерством оборони України. Учасник бойових дій, позивний «Білосніжка», розповів про будні в зоні АТО.

Учні ліцею приєднались до районної акції «Валентинка для захисника», що проходила в рамках Всеукраїнської акції «Допоможемо українській армії». Підписані валентинки передали військовослужбовцям ЗСУ, що проходять службу в зоні АTO.

«Пологівські вісті»

А.Устименко, головний спеціаліст відділу молоді та спорту.

FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

x

Перегляньте також

image (1)

Бій, що змінив хід історії

Ще юнаки, ще майже діти,  а навкруги і смерть, і кров. «На ...