Головна / Методична робота / Предметний тиждень з професії «Водій автотранспортних засобів»

Предметний тиждень з професії «Водій автотранспортних засобів»

Изображение 744 В рамках виконання методичного плану роботи на 2015-2016 навчальний рік з 23 по 26 травня 2016 року  в ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей» проходив предметний тиждень з професії «Водій автотранспортних засобів».  На загально-ліцейній лінійці  було  представлено план проведення предметного тижня, критерії оцінювання учасників та засоби заохочення переможців.

Першим із завдань предметного тижня було проведено конкурс малюнків серед учнів, присвячений безпеці дорожнього руху. У конкурсі приймали участь учні групи № 51 та № 54. Кращими були визнані роботи учнів групи № 54  Шечкова Романа, Крижановського Владислава та учня групи № 51 Ротка Олександра. Друге та третє місце зайняли учні групи № 54 Казарян Едуард та учениця групи № 51 Пейчева Анастасія.

Основною метою  проведення виховного заходу «Безпека дорожнього руху. Основні причини ДТП за участі пішоходів» було ознайомлення учнів з правилами дорожнього руху та історією їх виникнення, з методами запобігання порушень ПДР, сприяння охороні життя та здоров’я учнів. Викладач спецдисциплін Зелєнцов Ю.А. та майстер виробничого навчання Бабійчук Н.О. акцентували увагу на те, що з кожним роком зростає інтенсивність руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. В ході проведення заходу,  педагоги застосовували різноманітні методи спілкування: бесіду, поставлення проблемного питання, випереджальне домашнє завдання, в якому учні у віршованій формі закріпили знання з ПДР, мозковий штурм. Для закріплення матеріалу учням було запропоновано розділитися на дві команди «Пішоходи» (жовті) та «Водії» (зелені). Для розминки та в ході проведення заходу, учасникам команд було запропоновано по черзі відповісти на запитання із знання правил ПДР,  співставити знаки з їх визначенням, розставити моделі дорожніх знаків на макеті населеного пункту с. Чубарівка, відгадати кросворд. У формі гри було перевірено знання дорожніх знаків та вміння швидко орієнтуватися за певних обставин. За результатами завдань проведеного заходу переможцями було визнано команду «Водії» (зелені).

В ході проведення предметного тижня для учнів було організовано перегляд відеороликів «Правила дорожнього руху» та «Безпечна поведінка на дорогах».

У конкурсі на краще рішення екзаменаційних карток з ПДР переможцем став учень групи № 54 Прохватило Олександр (викладач Зелєнцов Ю.А.).

Кращим у практичному водінні легкового автомобіля був визнаний учень групи № 54 Стаценко Дмитро (майстер з водіння автомобіля Гармата О.М.), у водінні вантажного автомобіля переможцем став учень групи № 54 Крижановський Владислав (майстер з водіння автомобіля Двірник С.В.).

При підведенні підсумків конкурсу директор ліцею Зелєнцов А.В., заступник директора з НВР Кугаєнко Р.В., керівник методичної комісії викладачів  та майстрів виробничого  навчання  з професійної та практичної підготовки Середа С.В. відзначили високий професійний та методичний рівень підготовки предметного тижня педагогічними працівниками, звернули увагу на збереження життя і здоров’я кожного  учасника дорожнього руху.

Переможці предметного тижня з професії «Водій автотранспортних засобів» були нагороджені грамотами.

Изображение-798

Викладач спецдисциплін Зелєнцов Ю.А.