Головна / Новини / Нарада голів ОТГ та директорів ПТНЗ

Нарада голів ОТГ та директорів ПТНЗ

DSC_0985

14 травня 2018 року на базі Федорівського центру професійної освіти відбулася нарада голів об’єднаних територіальних громад та директорів професійно-технічних навчальних закладів.

На зібранні були присутні голова Запорізької обласної державної адміністрації Бриль Костянтин Іванович, керівник апарату облдержадміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна та директор Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Озерова Тетяна Ярославівна.

Однією з тем, порушених на нараді був розвиток новостворених територіальних громад та забезпечення їх кваліфікованими робітничими кадрами, працевлаштування молодих робітників у громадах, замовлення молодих робітничих кадрів, які б відповідали потребам і вимогам громади.

Отже, на засіданні було наголошено на важливості співпраці громад, підприємців і професійно-технічних навчальних закладів, на взаємозв’язку між розвитком громади та якістю робітничих кадрів, які працюють на її території.

Зелєнцов А.В.,

директор Центру

FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

x

Перегляньте також

DSC_0390

Служба цивільного захисту населення в дії…

07 лютого 2019 року працівниками Пологівського районного сектору Головного Управління ДСНС в ...