Головна / Новини / Останній день відлунює святково….

Останній день відлунює святково….

Січневий день відлунює святково
І сміх, і квіти, й гомін голосний…
Зібрало нині свято нас чудове
Прощальний вечір, вечір випускний!

DSC_0003Не встигли відлунати акорди випускного вечора  в 34 групі  як настав час розтавання з хлопцями групи 32, які навчалися в нашому ЦЕНТРі за професією «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів».

Святково вбрана зала здавалось не могла помістити всіх бажаючих привітати учнів 32 групи – з закінченням навчання в ЦЕНТРі.

І ось на сцену виходять ведучі Павелко В. Ю. та Ротко О., які оголошують свято відкритим. Лунає Державний гімн.

Естафету вечора перейняли ведучі Золотарьова О. В. та Лук’янець Т. В.

Ми добре пам’ятаємо 1 вересня 2014 року, коли хлопці переступили вперше поріг нашого навчального закладу. Хто  тоді міг серйозно уявити собі день сьогоднішній?

Але всім, хто вірив і сподівався, що у 2018 році 24 юних, красивих, повних сил і надій хлопців отримають дипломи і атестати зрілості, тобто підтвердження того, що вони стали   дорослими.

DSC_0016І ось він, найурочистіший момент нашого свята. Для зачитання Наказу про відрахування зі складу  учнів та   вручення документів про освіту запросили директора ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО» Зелєнцова Андрія Володимировича, заступника директора НВР   Бортнік Ольгу Вікторівну, заступника директора з ВР Кугаєнко Раїсу Василівну. Були сказані вітальні слова, останні життєві настанови нашим випускним.

У  виконанні  директора Зелєнцова А. В., заступника директора з ВР  Кугаєнко Р. В. та учнів ЦЕНТРу звучали пісні.

Учні, які приймали  активну участь у житті ЦЕНТРу, за відмінне навчання та зразкову поведінку отримали грамоти та цінні подарунки.

В ході  свята виступив  класний керівник Коваленко Павло Григорович.

Слова подяки від учнів 32 групи сказали Мороз Ілля,  Рябець Олег та Федоров Олександр..

Відзвучали останні оплески, останні акорди музики… Спорожніє зал, згасне світло й затихне музика. Так буває в театрі, у житті все інакше. Театр життя ніколи не кінчається. Завтра ви почнете писати нову п’єсу. Тільки від вас залежить, ким ви станете. Але ваші батьки й наставники вірять у вас і сподіваються на те, що ви станете не ділками, а діловими людьми. А ділові люди можуть зробити багато чого: наше життя комфортним, місто ошатним, будинок затишним, людей щасливими. І це головне!

                                                                                                   О. В. Золотарьова, методист

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

i (5) - копия

Кружляє лист осінній святкових привітань…

Кружляє лист осінній святкових привітань у Федорівському центрі професійної освіти з нагоди ...