Головна / Новини / Старт в доросле життя

Старт в доросле життя

62646845265Ось так зібрались ви в останнє

Сьогодні  ви – випускники,

А завтра – робітничий клас.

Хай здійсняться всі ваші бажання

Вітаємо з випуском вас!

Роки навчання у ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» для випускників групи №42, професія «Кухар; Кондитер» стануть, напевно, основою для подальшого життя,бо саме тут вони змогли опанувати професію, розвивали свої здібності, таланти, відчули підтримку і турботу своїх наставників.

Незабаром дороги випускників розійдуться.  Що чекає їх попереду?

DSCF0554У кожного з них розпочнеться свій шлях у доросле самостійне  життя, сповнене трудовими буднями. Але так чи інакше, теплі моменти  учнівського життя, цікаві уроки добрих і мудрих педагогів не забудуться ніколи, як і сам навчальний заклад.

А сьогодні, поки що, урочистості з нагоди випуску кваліфікованих робітників тривають і до  вітального слова, ведучі свята Надія Оліфан (3 курс) та Вікторія Руденко (2 курс), обоє опановують професію «Кухар; Кондитер»  запрошують заступника директора з виховної роботи Раїсу Василівну Кугаєнко, яка привітала усіх присутніх зі святом, побажала щасливої долі, успіхів. А наприкінці виступу декламувала рядки поезії Ліни Костенко:   

«І все на світі треба пережити,

І кожен фініш – це, по суті, старт,

І наперед не треба ворожити,

І за минулим плакати не варт…

Хай буде все небачене побачено,

Хай буде все пробачене пробачено.

Єдине, що від нас іще залежить, –

Принаймні вік прожити як належить».

І вже випускники на старті! Мета досягнута. Вони склали державні іспити і готові отримати атестати та дипломи – путівку у доросле життя.  Наказ про відрахування зі складу учнів у зв’язку з випуском, оголошує заступник директора з навчальної роботи Ольга Вікторівна Бортнік.

DSCF0562Дипломом з відзнакою та золотою  медаллю “За високі досягнення у навчаннінагороджується талановита особистість навчального закладу – Максим Сержанський.

Напутні слова для випускників линуть з вуст наставників, класного керівника групи  Світлани Федорівни Кулик та майстра виробничого навчання Людмили Іванівни Яценко.  Саме вони були всі ці роки навчання  поруч, розділяли радість і сум, злети і падіння, захищали і підтримували молодь, прагнули їм лише найкращого.

Радість свята розділили з випускниками найдорожчі для них люди – батьки. До слова запрошується Руслан  Вікторович Сержанський, який подякував педагогам за кропітку роботу у вихованні підростаючого покоління, за щирість душі, взаєморозуміння, терпіння. А дітям побажав мати добрі чуйні серця, щоб промінь сімейного вогника світив їм в далекій незвіданій дорозі.

Урочисту церемонію нагородження кращих учнів провела старший майстер Тетяна Анатоліївна Зелєнцова. Грамотами за відмінні успіхи, професійні навички, творчість, спортивні досягнення нагороджені випускники: Максим Сержанський, Катерина Сінько, Анатолій Касьяненко, Валерія Шалаєва, Наталія Гандзюк.

Ось і настала довгоочікувана мить. Малиновим переспівом лунає прощальний дзвінок у стінах навчального закладу для випускників 2018 року, який дав відмінник навчання Максим Сержанський,  сповістивши усім, що навчання учнів групи №42 професії «Кухар; Кондитер» закінчилось!

То ж, дай вам, Доле, світлий шлях широкий

Випуск дві тисячі вісімнадцятого року!

Хай кожен знайде щастя сам,

Бажаємо щастя, успіхів вам!

Світлана Балак

бібліотекар

FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

IMG_20200219_092848

Міжнародний фотоконкурс «Ми – люди Землі»

«Серед бруду, нечистот гордо підіймає свою тендітну голівку сама природа і волає ...