Головна / Новини / Перший дзвінок кличе до навчання!

Перший дзвінок кличе до навчання!

1 вересня Традиційно по всій Україні пролунав Перший дзвоник, закликаючи всіх учнів та студентів у навчальні класи та аудиторії.

Не став винятком і Державний навчальний заклад «Чубарівський професійний аграрний ліцей», цього року наша дружня ліцейна родина зібралася знову на подвір’ї.

Крім учнів старших курсів , до нас завітали і першокурсники. Всіх учнів привітав та дав напутні поради на майбутні звершення у навчанні й опануванні новою професією директор ліцею Зелєнцов А.В. А старший майстер Зелєнцова Т.А. вручила учням першого курсу символічний ключ знань.

Також всіх вітали піснями та віршами як нинішні учні так і випускниця 2012 року Васильєва Юлія.

Наприкінці урочистої лінійки учні першого курсу Бабійчук Євгенія та Котенко Руслан надали перший у 2016-2017 навчальному році дзвінок.

Вдалого Вам навчального року дорогі учні та працівники ліцею !