Головна / Відкриті уроки / Майстер-класи / Майстер-клас плову по-таджицьки

Майстер-клас плову по-таджицьки

DSC_009525 жовтня 2018 року учні Федорівського центру професійної освіти відвідали та взяли участь у майстер-класі з приготування справжнього таджицького плову.

Проводила цей майстер-клас Шингур Катерина Миколаївна, фахівець з соціальної роботи Пологівського РЦ СССДМ

Приготування проходило у справжніх польових умовах на свіжому повітрі у величезному казані.

Учні залюбки допомагали у приготуванні: хлопці слідкували за багаттям, дівчата нарізали овочі та допомагали в усьому Катерині Миколаївні. Всім було дуже цікаво, якою ж вийде страва.

Незважаючи на не досить приємну погоду, кінця майстер-класу, коли треба було дегустувати приготований плов, дочекалися майже всі. А коли почали частувати пловом по-таджицьки, то збіглися й ті учні, що були у гуртожитку, і працівники ЦЕНТРУ. Плов розійшовся дуже швидко, адже вийшов він дуже смачним, а головне, приготовленим з любов’ю.

Якімова Людмила,

міністр преси та інформації