Головна / Відкриті уроки / Тиждень правових знань

Тиждень правових знань

З 6-го по 10 грудня 2021 року у Федорівському Центрі професійної освіти під керівництвом викладача суспільних дисциплін Лук’янець Т.В. відбувся Тиждень правових знань, присвячений Всесвітньому Дню прав людини, який прогресивна громадкість відзначає 10 грудня.
В програмі тижня здобувачі освіти були залучені до участі в різних заходах. Це і правова вікторина  «Знавці права», в якій учасники продемонстрували  правові знання, знаходили відповідь на різні правові ситуації, які виникають у повсякденному житті, відгадували загадки та прислів’я на правову тематику. 9 грудня була проведена виховна година  «Ти людина, а значить маєш права». Присутні ознайомилися з історією боротьби людства за свої права, з основними правами людини та її обов’язками.
В програмі тижня також був конкурс на розгадування  кросвордів, ребусів на правову  тематику.
Увазі здобувачам освіти була представлена «Правова інформація», з якої вони дізнались про свої права та про інститути по захисту  прав людини.
В рамках тижня першокурсники написали твір на тему «Чи можна в житті обійтися  без обов’язків?»
Тиждень пройшов цікаво і повчально.

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

1

Вільні творять майбутнє!

Цьогоріч Україна вдруге відзначає День Гідності та Свободи в стані повномасштабного російського ...