Головна / Новини / Тиждень безпеки у ліцеї

Тиждень безпеки у ліцеї

DSCF7034 З метою підвищення організованості та якості проведення тренувань з питань цивільного захисту, поважного ставлення до збереження здоров’я і життя  людини в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у ліцеї розпочався Тиждень безпеки.

Заходи проводяться в рамках занять з практичної перевірки рівня знань та навичок, а також у якості підготовки захисту навчального закладу до надзвичайних ситуацій.

Під час проведення Дня  цивільного захисту відпрацьовувались правила поводження у надзвичайних ситуаціях. Зокрема, вихід з приміщення навчального закладу відповідно до планів евакуації, пересування територією та проходження до протирадіаційного укриття.

Змістовною та корисною виявилася зустріч ліцеїстів з лейтенантом служби цивільного захисту Кульчицьким Ігорем Анатолійовичем, який мав на меті ознайомити з основними причинами виникнення пожеж, недотриманням правил пожежної безпеки, застерігав про правила поведінки з невідомими вибуховими пристроями та поведінку у разі виявлення боєприпасів.

Тиждень триває, попереду екскурсія до пожежно-рятувальної служби ДСНС, заходи до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

DSCF7048

DSCF7049

DSCF7045

Ігор Володимирович Циганов, викладач

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

DSC_0638

Будьмо добріші!

«Будьмо добріші!» – під таким гаслом в групі № 82 професія « ...