Головна / Відкриті уроки / Тиждень професійної майстерності «Тракторист-водій; слюсар-ремонтник»

Тиждень професійної майстерності «Тракторист-водій; слюсар-ремонтник»

DSC_0364З 18 по 22 березня у Федорівському центрі професійної освіти пройшов тиждень професійної майстерності професії «Тракторист-водій; слюсар-ремонтник».

Розпочався тиждень з урочистої лінійки, на якій було оголошено про початок тижня професійної майстерності та оголошено план його заходів.

Першим заходом, який відбувся вже в понеділок був конкурс рефератів з будови і експлуатації автомобілів, під час захисту яких учні повинні були практично на справжній техніці розповісти про будову автомобілів відповідно до теми свого реферату. Кожній групі було задане своє завдання, і всі учні впоралися зі своїми завданнями дуже добре.

DSC_0274У вівторок учні першого та другого курсів змагалися у своїх знаннях зі слюсарної справи.

На середу кожна група повинна була намалювати стінгазету на професійну тематику та розповісти в ній про свою групу чи професію. Також цього дня учні груп №61 та №83 змагалися у знанні правил дорожнього руху.

DSC_0469У четвер відбувся відкритий виховний захід, організаторами якого були викладач спецдисциплін Зелєнцов Ю.А. та майстер виробничого навчання Бабійчук Н.О. Спочатку учні розповіли про професії тракториста, слюсаря та водія, а потім розпочалася концертна програма. Були тут і пісні, і танці, і жартівливі сценки. Особливо всім сподобалася сценка про новий сервіс «BlaBlaCar» у виконанні Арента Юрія, Богданової Аліни, Сабалдашної Дарини та Якімової Людмили.

Також хотілося відзначити, що Якімова Людмила розмалювала всі декорації для цього заходу.

Закінчився тиждень у п’ятницю підведенням підсумків та нагородженням переможців та учасників:

• Найкращі знавці правил дорожнього руху: Мазуренко Богдан, Петренко Артем та Апанасенко Дмитро.
  • Найкраще вміють застосовувати свої знання на практиці Петренко Артем, Бабець Іван, Єгоров Микола та Симонік Андрій.

Зелєнцова Т.А., старший майстер

1 коментар

1. Александр

Андрей Владимирович не хотите прикупить кроме мтз, техники?