Головна / Новини / Всеукраїнський козацький спортивний клуб ім. гетьмана Івана Мазепи уклав Меморандум з Федорівським центром професійної освіти для розвитку фізичної культури

IMG_0453Одним з основних показників діяльності громадських організацій, які підтримують і популяризують всебічний розвиток дітей і молоді є заохочення до цієї важливої справи якомога більшого кола людей для проведення масштабних заходів і розширення своєї діяльності. Всеукраїнський козацький спортивний клуб ім. гетьмана Івана Мазепи, створений ветеранами спорта, з досвідом і бажанням активно працювати є ще дним потужним підрозділом Українського козацького патріотичного руху, де учасники Революції гідності, ветерани АТО, відомі тренери і колишні рекордсмени і чемпіони можуть ділитися досвідом, навчати бажаючих та проводити заняття для підвищення теоретичних знань у тренувальному процесі. На підставі нормативно-правових актів міністерства молоді спорту України, Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року, розпоряджень голови Запорізької облдержадмінітрації, рішень координаційної ради з питань розвитку козацтва, Великої Ради отаманів Запорозького козацтва, які також входять до складу Правління клубу нещодавно прийнято рішення про співпрацю з навчальними закладами України і укладання меморандумів для планових і системних комунікацій. Так з метою допомоги в удосконаленні системи фізкультури як необхідного суспільству чинника міцного здоров”я нації, підвищення якості життя і збільшення працездатного віку, збереження козацьких традицій у гартуванні духу й тіла до повноцінного життя, захисту рідної землі, успішної боротьби з хворобами, підтримки імунітету та виховання нових переможців та чемпіонів, які будуть достойно представляти Україну на міжнародних змаганнях та Олімпійських іграх, планується створення клубів і проведення зустрічей, підтримки змагань та спільної довгострокової роботи з навчальними закладами з популяризації здорового образу життя, семінарських занять.

Тому рішення про укладання Меморандуму після успішних переговорів і проведення спільних спортивних змагань підписали саме побратими козаки, які є членами потужної і добре відомої організації патріотів – МГО “Міжнародний союз козаків “Запорозька Січ”.

DSC_1056Треба підкреслити, що в захисті рідної землі від окупантів, волонтерській діяльності, вихованні справжніх Лицарів Степу, майбутніх воїнів ЗСУ активну участь з самого початку буремних історичних подій Майдану і Революції Гідності брав і директор Федорівського центру професійної освіти,  відомого багаточисельного навчального закладу, член Великої Ради отаманів Запорозького козацтва, досвідчений вихователь і педагог Андрій Зеленцов. Практика показала правильність і корисність співпраці громадських козацьких організацій з технікумами, училищами і вищими навчальними закладами. Тому в урочистій обстановці, в присутності шановних педагогів і учнів, керівництва Запорозького козацького Руху опору агресорам і окупантам, коордради з питань розвитку козацтва при Запорізькій облдержадміністрації, голова спортивного Клубу ім. гетьмана Івана Мазепи Іван Нонка разом підписали довгоочікуваний і знаковий документ про співпрацю.

В своїх промовах представники високих сторін підіймали важливі теми виховної роботи з молоддю, підтримали дії міністерства і напрями державної Стратегії. Як ветеран важкої атлетики, колишній багаторічний очільник Запорізької обласної федерації важкої атлетики, учень Леоніда Жаботинського, нашого видатного козацького старшини, звернув увагу на необхідність долучення до фізкультури, а потім спорту юнаків і дівчат зі школи, як це було в минулі роки, використання прикладів великих досягнень в житті, спорті і політичній діяльності багатьох відомих і шанованих в світі людей, отаманів , гетьманів і полководців, які постійно займалися фізичними вправами. Багато присутніх у своїх виступах також відмітили проблеми із здоров”ям і негативні тенденції, що заважають сталому розвитку українців, необхідність вирішення соціально-економічних питань і оновлення матеріальної бази. Андрій Зеленцов звітував про результативну роботу щодо ремонту та наведення ладу в приміщеннях центру, де на європейському рівні для дітей створюються гарні умови для життя навчання і тренувального процесу. Наприкінці зібрання сторони обмінялися письмовими документами і підготували інформаційні матеріали, підкреслили важливість співпраці з міжнародними фундаціями і діаспорою, підтримали європейську інтеграцію України.

З повагою, ветеран спорту,

голова федерації важкої атлетики