Головна / Новини / Зі святом, любі педагоги

Зі святом, любі педагоги

30 вересня у Федорівському центрі професійної освіти відбувся святковий концерт, присвячений професійному святу освітян та Дню профтехосвіти.

Відповідальною за підготовку та проведення свята була група №81 та майстер виробничого  навчання Бабійчук Наталя Олександрівна.

На концерті лунали безліч слів подяки педагогам, були пісні, запальні танці та веселі сценки.

Щиро дякуємо всім учасникам концерту за участь, а педагогам за їхню працю, за те, що вкладаєте свою душу в учнів, намагаєтеся не тільки нас навчити грамоті, а й виховуєте у нас людяність, доброту, відповідальність, самостійність та ініціативність.

Педагоги Федорівського центру професійної освіти – це не тільки викладачі та майстри виробничого навчання, вони і друзі, і порадники, і батьки.

Дякуємо за Вашу працю та самовіддачу!