Головна / Профорієнтаційна робота / День відкритих дверей у Федорівському центрі професійної освіти

День відкритих дверей у Федорівському центрі професійної освіти

18 квітня 2019р. у Федорівському центрі професійної освіти відбувся день відкритих дверей, на це свято були запрошені випускники 9-их та 11-их класів зі шкіл Пологівського району, керівники та вчителі закладів освіти та батьки майбутніх абітурієнтів.

Незважаючи на несприятливі погодні умови та погану дорогу до с. Федорівка, до нас все ж таки завітали учні з Воскресенського НВК, Кінськороздорівського НВК, Воскресенської ЗОШ І-ІІ ст., Інженерненської ЗОШ, КУ «Пологівська ЗОШ №6», КУ «Федорівська ЗОШ І-ІІІст.», КУ «Вербівська ЗОШ», КУ «Басанська ЗОШ».

Приємно, що цього разу до нас завітали і роботодавці наших майбутніх випускників: представники ТОВ «Гірничовидобувна компанія «Мінерал» голова профспілки Терешок М.І. та начальник гірничого цеху Узловой Г.В.; засновник, а нині заступник директора ПП «Агрофірма імені Шевчанка» Чуприна І.М.; керівник СФГ «Каріна» Кумуржі Г.Л;, керівник СФГ «Скорпіон» Порада С.І.; керівник СФГ «Аревік» Шахназарян Р.Х.

DSC_0767Поки гості з’їжджалися їх частували кулішем, приготованим на вогнищі у польових умовах, потім учнів запросили на перегляд відеоролика про Федорівський центр ПО та ознайомлення з правилами навчання та прийому учнів до нашого закладу.

Після цього розпочався концерт для всіх наших гостей. Розпочався він з урочистої частини, де наші гості мали можливість сказати слова привітань нашому закладу освіти.

Представник ТОВ «Гірничовидобувна компанія «Мінерал» Терешок М.І. зазначив, що підприємства Пологівського району відчувають нестачу робітничих кадрів, і наш навчальний заклад робить вагомий внесок в заповнення цієї прогалини. Крім того гості завітали не з порожніми руками: від ТОВ «ГВК «Мінерал» наш заклад освіти отримав принтер. За що ми дуже вдячні «Мінералу» та особисто керівнику Тимошенко Василю Валерійовичу.

DSC_0845Також приємні слова цього дня ми почули від нашого колишнього колеги, заступника директора з НВР, засновника, а нині заступника директора ПП «Агрофірма імені Шевченка» Чуприна І.М. Він відзначив позитивні зміни у нашому центрі: ремонт гуртожитку, облаштування навчальних кабінетів комп’ютерною технікою, а також зауважив, що культура наших учнів набагато вища, ніж тих, що навчалися за його часів.

І дуже приємно було почути теплі і щирі слова від директора КУ «Вербівська ЗОШ» Сковородка Л.Г., яка похвалила і наш навчальний заклад і весь колектив центру, та зокрема директора Зелєнцова А.В., за ефективну роботу на благо навчального закладу, енергійність та ініціативність. Також від учнів Інженернеської школи ми отримали подарунок – сову ручної роботи.

Після святкового концерту на учнів чекала екскурсія навчальним закладом та обід.

Наш захід також висвітлювали ЗОТРК «ТВ5» та районна газета «Пологівські вісті».

Кугаєнко Р.В.,

заступник директора з НВР