Головна / Учням / Розваги / Обласні змагання «Козацька наснага»

Обласні змагання «Козацька наснага»

26 квітня 2018 року в місті Запоріжжя у Дубовому гаю пройшли обласні змагання серед юнаків ПТНЗ «Козацька наснага». У заході взяли участь 12 команд з усієї області. Проходили вони у 8 видах: естафета, «Втеча полоненого», боротьба на пасках, піднімання гирі, перетягування каната, підтягування на перекладині, «Піднімання козака», метання довбні.

Наша команда розпочала змагання не дуже вдало, проте з кожним конкурсом ми показували все кращі результати і посідали все вище місце у турнірній таблиці. На двох останніх конкурсах ми, нарешті ввійшли в трійку призерів. Зокрема, у конкурсі метання довбні ми були третіми, а в «Підніманні козака» – другими.

У складі нашої команди були такі учні:

• Колісніченко Дмитро;
  • Заікін Дмитро;
  • Ротко Олександр;
  • Марченко Антон;
  • Нескоромний Богдан;
  • Євпак Руслан;
  • Варданян Сергій;
  • Кононенко Анатолій;
  • Долін Володимир.

Добрий внесок у здобуток нашої команди зробили Заікін Дмитро, Вардянян Сергій, Нескоромний Богдан та Ротко Олександр.

Дякуємо всій учасникам за участь та відстоювання честі навчального закладу.

Петренко Артем,

учнівське самоврядування