Головна / Новини / Закон і право для всіх єдині

Закон і право для всіх єдині

DSCF0297

Уже і я за все відповідаю,

що діється у рідній стороні…

М.Луків

zahid_139 У кожної людини є свої права і обов’язки. То ж, неповнолітні повинні не тільки знати свої права, але й виконувати свої обов’язки, адже право – це система норм поведінки, встановлених державою.

Підліток і злочин… це нібито несумісні поняття. Проте, статистика свідчить, що у середовищі неповнолітніх останнім часом посилюється криміногенна напруженість. Є все: злісне хуліганство, бійки, грабежі, розбій, крадіжки, вбивства, ґвалтування.

То що ж відбувається з нашими дітьми? Відбилися від рук? Потрапили в тенета злочинного світу? Чи вони просто такі, якими їх виховали батьки, усе суспільство взагалі.

DSCF0292На всі ці і ряд інших питань інспектором ювенальної  превенції Гуляйпільського ВП  Шаповал Юлею Ігорівною у рамках тижня права отримали однозначну відповідь учні першого курсу (професія слюсар-ремонтник, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій автотранспортних засобів ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО».

Обговоривши правові питання, всі, напевно, були згодні з тим, що неповнолітні здійснюють той чи інший вчинок з певних причин, а саме: виховання дітей у неповній сім’ї, матеріальна незабезпеченість дітей, бажання прославитись, прагнення самостійності, прагнення повелівати, виявлення жорстокості.

Зустріч з представницею правоохоронних органів Шаповал Ю.І. відбулася в спокійній дружній атмосфері, де кожен з учнів усвідомив про відповідальність неповнолітніх за порушення закону та насильства в сім’ї, що можуть мати непоправні наслідки необдуманих вчинків.

Світлана Балак

бібліотекар

 

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

333794189184_n

Обласні змагання “Козацька наснага”

8 червня у КУ “Дубовий гай” пройшли обласні змагання “Козацька наснага”. Наш ...