Головна / Відкриті уроки / Підготовка до зберігання с/г техніки та знімання її із зберігання

Підготовка до зберігання с/г техніки та знімання її із зберігання

DSC_0360Сьогодні 18 січня 2016 року в ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей» відбувся відкритий урок з виробничого навчання в групі третього курсу № 32 з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії «А1», «В1»); слюсар-ремонтник; водій автотранспортних засобів; водій автотранспортних засобів (категорії «В», «С»)» майстер виробничого навчання Білай Григорій Володимирович. Тема уроку «Робота з підготовки до зберігання сільськогосподарської техніки та знімання її із зберігання». Завдання учнів полягало у очистці робочих органів культиватора від бруду, рослинних решток, відновленню пошкодженого фарбування робочих поверхонь, учні виконували консервування відкритих гвинтових з’єднань, пружин, штоків гідроциліндрів та встановлювали колеса на розвантажувальні опори. Найкраще справилися із поставленим завданням учні Абгарян Артур, Мороз Максим, Кущ Артем, Чучко Владислав.

Старший майстер Зелєнцова Т.А.