Головна / Виховна робота / Шукаючи Європу, ми знайшли Україну

Шукаючи Європу, ми знайшли Україну

21 листопада 2013 року почалася знаменна і водночас болюча сторінка в історії нашого народу – Революція Гідності.

Тому сьогодні для учнів ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» пройшов виховний захід «Вільні творять майбутнє», присвячений четвертій річниці початку Революції Гідності.

На цьому заході учні здійснили невеличкий екскурс в минуле: пригадали, чому люди вийшли на Майдан, які настрої панували у суспільстві на той час, яке ставлення було до людей у тодішньої влади.

Переглянули відеоролик про перші години Революції Гідності, коли на протест вийшло близько сотні людей, а потім, як цей невинний протест через свавілля влади переріс у Марш мільйонів всього через два тижні.

На жаль, ще й досі залишаються люди, які через вплив тогочасної пропаганди, переконані, що майдан стояв за гроші, що там були ледарі та нероби, яким не було чим займатися. Тому другий відеофільм, який переглянули учні, називався «Майдан – початок» містить думки, враження, емоції, якими діляться самі учасники протестних акцій, що вийшли висловити свою громадянську позицію 1 та 8 грудня 2013року.

Сподіваюсь, що ця виховна година не залишить нікого з учнів байдужими, а головне, не дасть забути ті події, бо не пам’ятати їх ми не маємо морального права.

Павелко В.Ю., викладач