Головна / Виховна робота / Учнівське самоврядування / Збройні сили України — слава, гордість, міць країни!

Збройні сили України — слава, гордість, міць країни!

6 грудня учнівське самоврядування ФЕДОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ провело захід до Дня Збройних сил України.
Це свято відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».
Збройні сили України — це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності.
Збройні сили України —
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!
Щира шана і подяка
Хлопцям, молодим солдатам,
Що строкову службу чесно
Сприйняли, як борг почесний!
Глущенко Кирил,
Голова учнівського самоврядування