Головна / Виховна робота / Учнівське самоврядування / Професійне свято вчителів, викладачів і працівників сфери освіти

Професійне свято вчителів, викладачів і працівників сфери освіти

Щорічно в жовтні в понад 100 країнах світу відзначається день вчителя, який був заснований в 1994 році як Всесвітній день вчителя. Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти.

Поволі падає золоте листя і вкриває задуману землю розкішним пухнастим килимом, у якому ніби загубилися ваші ніжні посмішки, дорогі вчителі.  Саме цими словами  учні Федорівського центру професійної освіти розпочали  концерт  для своїх викладачів. Ведучими на святі були: Паливода Андрій  учень групи № 61 та Богданова Аліна  учениця 72 групи. Кожна  група  підготувала по два номери.  Піснями привітали: Єгоров Микола учень 81 групи, Тимошенко Аліна учениця 74 групи, Арент Юрій та Колісник Олександр учні 71 групи, Борова Аліна та Турукало Марина учениці 72 групи, а також Гайдаш  Анастасія, Назарова Наталія, Єкіль Юлія і Влаєва Світлана дівчата 84 групи.  Свій акторський талант показали учениці 74 групи  Бодильова Любов,  Бернадська Валентина та Тимошенко Аліна, дівчата настільки увійшли в роль, що на хвилинку здалось ніби ми і справді  знаходились в кабінеті у директора. Сценка дівчат дуже сподобалась глядачам.  Також сценки підготували учні 72, 82 та 61 груп. Учні 82 та 83 груп вразили своїми запальними танцями. А закінчився концерт  флешмобом, який підготували дівчата з усіх груп.

Весь колектив Федорівського центру професійної освіти вдячний дітям, за  таке чудове свято!

Островська В.С.