Головна / Спортивні досягнення / Нагороди знайшли своїх героїв

Нагороди знайшли своїх героїв

DSC_0095За підсумками проведеного тижня Патріотичного виховання, присвяченого Дню захисника України, який відбувся з 09 по 13 жовтня 2017 року в ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ», пройшло нагородження учнів. Боротьба була дуже запеклою, журі довелося непросто визначити найкращих у кожному конкурсі, тому в більшості конкурсів переможець був не один.

Отже, результати конкурсів:

- Кращими у композиціях визнано групи № 63, №73, №51.

- Кращими у малюванні плакатів виявилися групи №63, №61, №74

- Кращими архітекторами та будівельниками куренів стали групи №51 та №73; а також курінь груп №74, №63, №72.

- Козацьку пісню найкраще заспівали групи №51 та №73.

- У квесті найшвидшими стали:

І місце – група №71

ІІ місце – група № 73

ІІІ місце – команда майстрів в/н та викладачів.

- А найрозумнішими виявилися такі групи:

І місце – група №74

ІІ місце – група №51

ІІІ місце – група №61.

Приємним сюрпризом також стало вручення подяк Ротком Олександром працівникам, які найбільше посприяли підготовці команд до свята, від учнівського самоврядування.

Отже, подяки від учнів отримали Зелєнцов Юрій Андрійович та Лихвар Олександр Володимирович, які допомогли заготовити «будівельні матеріали» для всіх куренів.

Також Зелєнцова Наталя Володимирівна, яка допомагала групі №63 готуватися до конкурсів за відсутності їхнього майстра в/н.

І Хижняк Лідія Миколаївна, яка відповідала за приготування козацького кулішу для всіх учнів і працівників навчального закладу.

Островська В.С.,

керівник фізичного виховання