Головна / Новини / Зустріч учнів ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦПТО» з лікарями

Зустріч учнів ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦПТО» з лікарями

DSC_002519 жовтня 2017 року відбулася зустріч учнів нашого навчального закладу з лікарями та соціальними працівниками, які розповіли учням про вплив на їхнє здоров’я шкідливих звичок та про ВІЛ-інфекцію.

Розпочалася зустріч з лекції Шингур Катерини Миколаївни, фахівця з соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яка розповіла учням про шкідливі звички. Діти дізналися, як впливають різні наркотичні речовини, алкоголь та тютюн на організм молодої людини, як виникає психологічна залежність від них, а також повідомила, куди можна звертатися у випадку лікування цієї залежності.

Потім лекцію продовжили Сколотян Наталія Віталіївна та Міщенко Анна Валеріївна, соціальні працівники Благодійної організації «Благодійний Фонд Сподівання». Вони в дуже цікавій та доступній для учнів формі провели семінар-тренінг щодо профілактики та виявлення ВІЛ-інфекції, свої знання з даної проблеми учні змогли перевірити за допомогою швидких тестів. Також учням роздали наочний матеріал, з якого вони можуть дізнатися про свої права, про те, як захистити себе від насилля, а також координати благодійних організацій, державних установ, куди вони можуть звертатися у разі потреби в медичній, психологічній та юридичній допомозі.

DSC_0075Після зустрічі всі бажаючі могли безкоштовно пройти тест на ВІЛ-СНІД. Матеріали для нього надали БО «БФ Сподівання», а медичними працівниками забезпечила КУ «Пологівський УПМСД» ПРР ЗО та її головний лікар Дуб Анна Михайлівна. Вона, до речі, й організувала цю зустріч.

Анна Михайлівна переймається проблемами молоді та здоров’ям молодого покоління. Вже в найближчому майбутньому вона планує відкрити в м. Пологи «Клініку Дружню до молоді». І ця зустріч довела, що вона дійсно необхідна, адже молоді не байдуже їхнє здоров’я, проте часто вони залишаються безпорадними сам на сам зі своїми проблемами.

Отже, успіхів Вам у роботі, а ми сподіваємося на подальшу співпрацю.

                                                                     Павелко В.Ю., соціальний педагог

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

i (5) - копия

Кружляє лист осінній святкових привітань…

Кружляє лист осінній святкових привітань у Федорівському центрі професійної освіти з нагоди ...