Головна / Відкриті уроки / Математика та мистецтво

Математика та мистецтво

IMG_20161117_0807161У рамках проведення тижня математики  17.11.2016,  для учнів групи №62 та №53 вчителем математики Шепель А.А.,  була проведена відкрита виховна година та тему «Математика та мистецтво». Метою якої було посилити увагу до ролі математики в житті людини,  дізнатися про зв’язок математики з мистецтвом, активізувати творчу діяльність учнів. Під час виховної години разом з учнями було пройдено зупинки: «Математика та живопис», «Математика та музика», «Математика та архітектура», «Математика та література».

А допомагали в цьому твори відомих людей науки, які неодноразово замислювались над  питанням взаємозв’язку математики і мистецтва: Піфагор,  В.А.Моцарт,  С.В.Ковалевська, Омар Хайям, Л.Керрол, Леонардо да Вінчі, І.І. Шишкін, В.І. Суріков,  Ван Гог, Людвіг Бетховен, Леонардо Ейлер.

Розглянувши лише невелику кількість прикладів застосування математики у архітектурі та інших видах мистецтва, учні  зробили висновок, що математика проникла в усі сфери сучасного життя та усвідомили значимість розвитку логічного мислення в формуванні нових ідей у мистецтві. Адже математика – це не лише сухі формули. Це музика життя, біоритми природи та суспільства, це гімнастика розуму.

Викладач математики

Шепель А.А.

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

1

Вільні творять майбутнє!

Цьогоріч Україна вдруге відзначає День Гідності та Свободи в стані повномасштабного російського ...