Головна / Виховна робота / На доброму серці тримається світ

На доброму серці тримається світ

Добро спішіть творити, люди,

Воно, як сонце, серце зігріва

В добрі нам всім зручніше  буде,

Без нього затишку нема

DSCF7886 Об’єднавшись у ліцейне коло, учні ДНЗ «Чубарівський професійний аграрний ліцей» відправились стежиною Добра до країни Толерантності.

Година спілкування допомогла відкрити юні серця, зрозуміти і запам’ятати, що лише з Добра усе бере початок. Адже доброта – найбільша цінність нашого життя, бо її не купиш ні за які гроші. Вона схожа на тепле, ласкаве, усміхнене сонце.

На початку заходу учням груп кухар,кондитер (2 курс) та тракторист-машиніст (3курс) було запропоновано зробити вибір – замислитись над чистими джерелами своєї душі і обрати  таку струну свого серця, яка найбільше торкається їхньої душі: Уважність та Щирість, Сердечність та Чуйність, Доброта та Милосердя.

Доброта живе у серці кожного з нас. Але інколи серце болить, розривається навпіл від образ, самотності, негараздів. В результаті чого може покритися темними плямами. І навпаки – маленькі щирі серця  зливаються в одне велике квітуче серце. То ж, учні вирішили разом виростити Дерево Добрих Справ, яке замайоріло осіннім листям з написами всього того доброго, що мають у собі.

Наприкінці заходу всі долучилися до акції «Ангел світу», даруючи один одному маленьких ангелів Добра з побажаннями щастя.

Правда в світі є проста: сонце землю зігріває, а людину – доброта. І ми впевнені, що вогник доброти поселиться у серцях наших вихованців, які йтимуть далі по житті, до досягнення своєї мети.

Світлана Балак

бібліотекар