Головна / Новини / Державна кваліфікаційна атестація

Державна кваліфікаційна атестація

Професія – це та основна точка відліку, з якої починається все свідоме, діяльнісне життя кожної людини. Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Вдалий вибір професії – це запорука того, що “не марно проживеш вік”, натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення.

IMG-95a1b8a099c3eef44bccbb8b9b68ea71-VКондитер – найбільш поширена професія серед працівників сфери обслуговування, вона й найбільш давня.

Ця професія – одна з найважливіших у людському суспільстві. Вона необхідна у повсякденному житті.

Так 14.06.2023 року в Федорівському центрі професійної освіти  відбулася Державна кваліфікаційна атестація з професії «Кухар, кондитер» в групі №6 (III курс). Всі учні вдало пройшли атестацію та отримали III розряд кондитера. Були представлені  презентації виробів, відео звіт своїх кондитерських виробів, де в повному обсязі розкрита тема.

IMG_20190111_091444Учні з великою відповідальністю віднеслися до приготування своїх кондитерських виробів,показали всі свої вміння та навики які отримали під час навчання. Кондитерські вироби відповідали вимогам до якості, мали естетичний вигляд.

Окремо хотілося б сказати про підготовку Романової Юлії та Кормуш Аліни, які розкрили тему своїх робіт  в повному обсязі, презентація відповідала всім вимогам, мала мальовничий вигляд та цікаву і корисну інформацію. Виріб відповідав всім державним стандартам. Також хотілося б відзначити таких учнів: Кузьменко Юрія, Назарова Ілью, Яковенко Альону, Закарлюку Ігоря, які бездоганно приготували вироби, та презентацію. Дали повну відповідь на поставлені запитання.

Тож хочеться побажати майбутнім фахівцям творчого успіху, вишуканості у створенні кулінарних шедеврів. І саме головне Перемоги та скорішого повернення додому.

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

2024-06-23_19-24-10

І кожен фініш – це, по суті, старт

Дорогі діти, за три роки навчання ми здолали чимало викликів і перешкод, ...