Головна / Методична робота / Аттестація пед. працівників / Портфоліо та творчий звіт викладача Тимошенко О.Г.

Портфоліо та творчий звіт викладача Тимошенко О.Г.

Я, Тимошенко Ольга Григорівна, маю вищу педагогічну освіту за спеціальністю: «Професійне навчання. Технологія харчової промисловості та організація громадського харчування». Кваліфікація: Інженер-педагог з технології харчової промисловості та організації громадського харчування. Працюю викладачем спецдисциплін з професії «Кухар; кондитер» майже 3роки, педагогічний стаж –13 років. Курси підвищення кваліфікації проходила з 1.12.2014р. по 19.12.2014р. за фахом: «Педагогічні працівники ПТНЗ зі спецкурсом «ІКТ», «Основи ІКТ за програмою Партнерство у навчанні».

У своїй роботі використовую додаткову літературу: збірники, брошури, журнали, користуюсь Інтернетом, у яких вивчаю інноваційні форми та методи навчання, для того щоб зацікавити учнів та прищепити любов до навчання та професії.

Щоб перейняти досвід роботи інших та поділитись своїм, беру участь у всіх заходах: педагогічних радах, методичній комісії класних керівників та майстрів в/н та засіданнях методичної комісії викладачів та майстрів з професійної та практичної підготовки. Готувала доповіді з таких тем: «Розвиток особистості учня на уроках спецдисциплін», тренінгові заняття «Спілкування між однолітками», «Методи та форми роботи з важковиховувальними учнями».

У своїй роботі користуюсь такими нормативними документами :

- Закон України  «Про освіту» ;

- Закон України «Про профтехосвіту» ;

-Закон України «Про охорону дитинства»

Закон України «Про безпеку життєдіяльності»

- Посадова інструкція викладача

Проводжу відкриті уроки :

- Технологія приготування тушкованого м’яса

- Тістомісильні машини

- Технологія приготування борщів

При проведенні уроку намагаюсь щоб учням було не лише цікаво, а й зрозуміло, саме тому використовую такі методи як : презентації, лекція, ігри, розв’язання проблемних ситуацій. А також використовую власноруч розроблені тести, ситуації, зошити, питання, плакати, презентації, ребуси. Дотримуюсь критерій оцінювання учнів.

Я, Тимошенко Ольга Григорівна, маю вищу педагогічну освіту за спеціальністю: «Професійне навчання. Технологія харчової промисловості та організація громадського харчування». Кваліфікація: Інженер-педагог з технології харчової промисловості та організації громадського харчування. Працюю викладачем спецдисциплін з професії «Кухар; кондитер» майже 3роки, педагогічний стаж –13 років. Курси підвищення кваліфікації проходила з 1.12.2014р. по 19.12.2014р. за фахом: «Педагогічні працівники ПТНЗ зі спецкурсом «ІКТ», «Основи ІКТ за програмою Партнерство у навчанні». У своїй роботі використовую додаткову літературу: збірники, брошури, журнали, користуюсь Інтернетом, у яких вивчаю інноваційні форми та методи навчання, для того щоб зацікавити учнів та прищепити любов до навчання та професії. Щоб перейняти досвід роботи…

Голосуємо!

Професійна компетентність - 7.5
Виконавча дисципліна - 5.7
Ведення документації - 6.7
Самоосвіта - 6
Організація роботи в групі - 10

7.2

Отже: сумарний рівень діяльності викладача спецдисциплін кухарів, кондитерів

Рейтинг користувачів 4.78 ( 2 голосів)

Вже не достатньо бути на уроці та поза ним актором, режисером, діловодом, диригентом, дипломатом, психологом, новатором і компетентним фахівцем. Сьогодні треба розуміти, що сучасний учитель має знати більше ніж його учні, та його знання не повинні обмежуватися предметом і методикою його викладання. Він має бути в курсі передових технологій, орієнтуватися в сучасній політиці, економіці, мати знання в різних сферах суспільного життя тощо. Педагог повинен постійно самовдосконалюватися, тому що його робота пов’язана з постійним оновленням.

Щороку до вчителя приходять нові учні, що несуть із собою новий етап розвитку суспільства. Модель сучасного вчителя передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку. Саме тому основною метою саморозвитку й самоосвіти вчителя має стати досягнення бажаного рівня професійної компетентності. Тому моя самоосвіта включає:

- Вивчення досвіду колег

- Інтернет джерела

- Методичні матеріали які розміщенні в сучасних посібниках.

Проблемною темою над якою я працюю є: «Використання інноваційних технологій на уроках спецдисциплін».

У виховній роботі з учнями намагаюсь відродити засоби народознавства, при проведенні виховних годин: «Миколай до нас йде», «Міс господиня», « Україна – єдина» і т.д. Заходи проводжу  у ігровій формі, у вигляді тренінгів, круглого стола, бесід. Щоб зацікавити учнів до здорового способу життя залучаю їх до участі у позаурочних заходах, гуртках, секціях,конкурсах художньої самодіяльності,ярмарках.

 Також залучаю батьків до виховного процесу. Проводжу батьківські збори у формі круглого столу, тренінгу, індивідуальних бесід, лекцій. Підтримую тісний зв’язок з батьками і в телефонному режимі.

Вчитель повинен свідомо йти в ногу з сучасністю, пройматися, новітніми технологіями, знаходити спільну мову з учнями та їхніми батьками, вміти керувати навчальним процесом.

 Професія вчителя вимагає багато терпіння та витримки тож на закінчення бажаю педагогічного щастя:

 Візьми промінь світла

І спрямуй його туди,

Де панує темрява…

Візьми усмішку

І подаруй її тому,

Хто так її потребує.

Візьми доброту

І яви її тому, хто сам

Не вміє віддавати.

Візьми віру

І віддай кожному,

Хто не має її.

Візьми любов

і неси її всьому світові.

Викладач спецдисциплін Тимошенко О.Г.

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

IMG-6b9941c7e1691c8beabc784576bd84df-V

Воркшоп «Еконавички в професії»

У період з 18 по 22 березня 2024 року Департаментом освіти і ...