Головна / Бібліотека / Краєзнавчі нариси Запорізького краю

Краєзнавчі нариси Запорізького краю

11_2021_Narisi Саме таку назву мала 41 обласна краєзнавча конференція учнівської молоді, що присвячена 30-ій річниці незалежності України. Долучилися до участі в ній і дослідники Федорівського центру професійної освіти.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися: заступник директора ДОН ЗОДА ЗахарчукВ.М., директор КЗ «Центр туризму» ЗОР Романчук О.П., завідувач відділу історії Національного заповіднику «Хортиця» Мірущенко О.П., заступник директора Запорізького обласного краєзнавчого музею Водоп’ян В.В.

i (1)Конференція відбулася  в онлайн-режимі  у зв’язку з карантинними обмеженнями.

Нашу делегацію представила  першокурсниця Світлана Богомаз(група №13,професія «Кухар; кондитер»). Свою роботу «Легендарна тачанка – артефакт військового мистецтва Нестора Махна» доповідачка презентувала у роботі секції «Історія війн та військового мистецтва на території Запорізької області з найдавніших часів до новітнього часу».

i (14)Краєзнавчі дослідження проводилися на території м.Гуляйполя, де юна дослідниця віднайшла аж чотири махновські тачанки: від найбільшої до найменшої. У своїй доповіді Світлана Богомаз згадала історію винаходу тачанки, віднайшла інформацію про розрахункову масу бойового навантаження, познайомила з артефактами тачанки у знайдених моделях.

Підсумки конференції підводилися окремо в кожній секції. Переможці визначалися за найбільшою сумою балів, отриманих за тези, доповідь та презентацію. Світлана Богомаз нагороджена дипломом учасника обласної краєзнавчої конференції.

Світлана Балак, бібліотекар

Про user

user

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

x

Перегляньте також

4528468646

Батьки + педагоги + здобувачі освіти = партнери

Вумовах військових дій великої актуальності набувають системи комунікаціїі з здобувачами освіти, їхніми ...