Головна / Новини / Здрастуй, новорічне свято!

Здрастуй, новорічне свято!

Всі співають, веселяться,

не стиха веселий сміх

Через те, що нині свято –

наступає  Новий рік!

DSCF0413За вікном зима… Хоча і не радує вона нас у цьому році снігом та морозами, та все одно дарує нам «хвойний» радісний настрій щастя, змін, сподівань, надій на краще. Чарівного вечора зібралися учні та працівники ДНЗ «ЧУБАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО»  аби  зустріти дружною родиною веселе новорічне свято, бо саме напередодні Новоріччя відбуваються незабутні зустрічі, здійснюються бажання, можливі найнеймовірніші дива.

Ведучі свята Владислав Шишка (3 курс, професія слюсар-ремонтник; тракторист-машиніст с/г виробництва; водій автотранспортних засобів) та Вікторія Руденко (учениця 2 курсу, професія кухар, кондитер) ознайомили усіх присутніх з програмою вечірки, а це були вікторини, конкурси, ігри, зустріч з казковими героями, Дідом Морозом і Снігуронькою і, звичайно, запальна дискотека.

DSCF0407На свято завітали казкові персонажі Баба Яга (Валерія Блажко, 2 курс, професія кухар, кондитер) з Чортом (Олександр Андрусишин, 3 курс, професія слюсар-ремонтник; тракторист-машиніст с/г виробництва; водій автотранспортних засобів), які намагалися зіпсувати свято молоді своїми зухвалими витівками. Та нарешті вгамувалися, бо учні подолали всі перешкоди та випробовування аби запросити до святкової зали винуватців урочистості – Діда Мороза (Андрій Толошний, 3 курс, професія слюсар-ремонтник; тракторист-машиніст с/г виробництва; водій автотранспортних засобів) і Снігуроньку (Надія Оліфан, 3 курс, професія кухар, кондитер).

DSCF0419Прикрасою новорічного свята, як завжди залишається лісова красуня – ялинка, бо засяяла вона яскравими святковими вогниками. Талісман Нового 2018 року Собака (роль якого виконав Сергій Полонік, учень 1 курсу, професія слюсар-ремонтник; тракторист-машиніст с/г виробництва; водій автотранспортних засобів) бажав учням щастя, долі, нових успіхів доволі, щоб були усі красиві, і здорові, і щасливі!

Ще довго лунав сміх, музика, жарти біля новорічної ялинки. Учасники конкурсів отримували від Діда Мороза в дарунок солодощі, призи, Снігуронька вітала усіх присутніх новорічною піснею, дівчата танцювали запальні танці.

Прощавай, старий 2017 рік! Здрастуй, Новий рік! Принеси нам усім, будь ласка, миру та злагоди, щастя і радості, здійснення бажань!

Світлана Балак

бібліотекар