Головна / Новини / Плануй успішне майбутнє

Плануй успішне майбутнє

17травня 2024 року відбулася виставка закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізького регіону «Плануй успішне майбутнє – обирай профтех!»

Департамент освіти і науки облдержадміністрації разом з Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області  та  17 закладами професійної освіти об’єднали свої зусилля заради майбутнього  молодого покоління нашого регіону. Професійна освіта стає дедалі популярнішою. Вона є доступною та швидкою формою підготовки фахівців Навчання у закладі профтех дасть  змогу  молоді отримати престижну роботу і гідну зарплату.

Працівники Федорівського ЦПО презентували  на заході такі професії:

• тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар-ремонтник;
  • водій автотранспортних засобів (категорія “В”.”С”);
  • оператор комп’ютерного набору;
  • обліковець з реєстрації бухгалтерських даних;
  • кухар; кондитер;
  • продавець продовольчих і непродовольчих товарів.

IMG_20240520_133537_611Майстер виробничого навчання з професії «Кухар; кондитер» Світлана Селімова  провела майстер-клас з виготовлення японського десерту моті. Майстер в/н професії «Продавець продовольчих і непродовольчих товарів» Галина Попова – майстер-клас із пакування та декорування подарунків різної форми, плетіння троянд зі стрічки; зав’язування краватки. Бібліотекар закладу Світлана Балак – майстер-клас з плетіння патріотичних оберегів зі стрічок; виготовлення ляльки-мотанки.  Здобувачі та здобувачки освіти загальноосвітніх закладів із задоволенням приймали сувеніри, смакували ніжними десертами з фруктовою начинкою.

Шановні учні! Забезпечте своє успішне майбутнє – обирайте профтех! Ласкаво просимо здобувати професію у Федорівському центрі професійної освіти!

Наталія Остапчук, викладачка ФЦПО