Головна / Відкриті уроки / Відкриття тижня правил дорожнього руху

Відкриття тижня правил дорожнього руху

DSC_0677 З 16 по 20 квітня у ДНЗ «Чубарівський центр професійно-технічної освіти» проходив тиждень правил дорожнього руху. Розпочався він виставкою плакатів та урочистою лінійкою, яку провели для учнів викладачі та майстри виробничого навчання. Розпочала тиждень Зелєнцова Т.А. Вона оголосила план заходів на тиждень. Потім майстри в/н та викладачі розказали учням найголовніші правила дорожнього руху та закликали завжди дотримуватися їх. Ці настанови учні слухали від Зелєнцової Т.А., Кугаєнко Р.В., Бортнік О.В., Бабійчук Н.О., Гармати О.М., Кір’янової Ю.В., Зелєнцова Ю.А.

І наостанок педагоги закликали наших учнів, майбутніх водіїв, берегти життя своє та інших на дорозі.

Зелєнцова Т.А.,

старший майстер